Call of Duty Sızıntıları,CoD 2020 "Çok Yakında" Çıkabilir! - TRESPOR

Call of Duty Sızıntıları,CoD 2020 “Çok Yakında” Çıkabilir!

 Call of Duty Sızıntıları,CoD 2020 “Çok Yakında” Çıkabilir!
Okunuyor Call of Duty Sızıntıları,CoD 2020 “Çok Yakında” Çıkabilir!

Oyun sızıntıları konusunda başarılı tahminleriyle tanınan ‘Okami13_‘,Call of Duty 2020 (COD 2020) ‘nin çok yakında çıkabileceğini söyledi.

COD 2020 Çıkış Tarihi

Call Of Duty başlıkları genellikle ilk olarak Mayıs ayında ortaya çıkıyor, bu nedenle CoD 2020 ile ilgili bilgi eksikliği, oyunun gecikmesinden endişe duyuyordu. Ancak önde gelen sızıntı, ‘Okami13_’, oyunun aslında gecikmediğini ve kısa bir süre sonra ortaya çıkacağını bildirerek endişeleri hafifletti.

Black Ops 4, Mart 2018’de ilk tanıtım Fragmanı ve iki ay sonra resmi tanıtım etkinliği ile duyurulmuştu. Bu yılki Infinity Ward unvanı olan Modern Warfare, fragmanını ve çıkış tarihini Mayıs 2019’da açıkladı. Her iki oyun da Ekim ayında piyasaya sürüldü.

Black Ops 2020 olarak adlandırılması beklenen CoD 2020’nin bazı küçük açıklamaları olmasına rağmen, çoğu sızıntıdandoğru olmadı ve resmi Fragmanlar veya çıkış tarihi açıklanmadı.Ancak Okami’nin kaynakları, oyunun hala Ekim ayında piyasaya sürüleceğini ve önümüzdeki haftalarda ortaya çıkacağını gösteriyor.

Şu anda Modern Warfare Sezon 5’in Ağustos ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor ve gelecek sezon için arsa gelişimi ile bağlantılı çeşitli harita değişikliklerine işaret eden çok sayıda iddia ortaya çıktı. Henüz kesinleşen resmi bir COD 2020 çıkış tarihi yok,ancak ilerleyen günler ne gösterir bilemeyiz..

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın