KFC Gaming Console Mu Üretiyor? - TRESPOR - Oyun Dünyası

KFC Gaming Console Mu Üretiyor?

 KFC Gaming Console Mu Üretiyor?
Okunuyor KFC Gaming Console Mu Üretiyor?

Playstation 5 tanıtımı yapıldığı gün Fast Food devi KFC, Twitter KFC Gaming hesabından oldukça dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.Yapılan paylaşımda KFConsole adında yeni bir oyun konsolu çıkaracakları bilgisi yer alıyordu.KFC Gaming hesabının paylaşımı sonrası akıllara acaba trol mü sorusunu beraberinde getirdi.

KFC’den KFConsole

12 Haziran Cuma günü onaylı KFC Gaming hesabından ilginç bir tweet atıldı.Paylaşımda KFC oyuncu konsolu tanıtım videosu yer alıyordu. 4k 120 FPS desteği olduğu iddia edilen konsol oyun camiasında oldukça ses getirdi.

Tanıtımda üretim tarihinin 12 Kasım 2020 olacağı bilgisine de yer verildi.Söz de üretilecek olan KFConsole ‘da Blu-ray disk sürücüsü de olacak.Yapılan paylaşımın Sony Playstation 5 tanıtımı ile aynı gün yapılması akıllara şaka olduğunu getirse de,KFC kanalından henüz resmi bir açıklama yapılmış değil.

Haberin gerçek olup olmadığını resmi bir açıklama gelene kadar bilemeyeceğiz.Açıkçası piyasa da rekabet eden Microsoft ve Sony markalarının yanında KFC Gaming Console  görmek kulağa garip gelse de, tüketiciler açısından 3. bir seçeneğin olması iyi olurdu.

KFConsole Tanıtım Videosu

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın