Forza Horizon 4 Seri 22 Güncellemesi

Forza Horizon 4 Seri 22, 80’lerin ve 90’ların ralli sahnesinden kaynaklanan bir dizi ikonik otomobili ile fırtına estiriyor. Grup A ve Grup B, turbo şarjlı ralli makineleri hakkında detaylara göz atalım!

1990 Nissan Pulsar GTI-R

Pulsar’ın GTI-R versiyonu, Nissan’a A Grubu döneminin baskın ralli otomobillerinde, özellikle Toyota ve Ford’dan bir avantaj sağlamak için özel olarak onaylandı. Ralli kariyeri nispeten kısaydı, ancak zamanın benzer arabalarına karşı baskın olmaya devam ediyor. Motorunu, 227 beygirlik turbo şarjlı 2.0L sıralı dört motorlu Nissan Silvia ile paylaşıyor, bu da ona yaklaşık beş saniyelik 0-60 zaman veriyor.

1999 Ford Yarış Puma

Planlanan 1.000 Yarış Puma’sından sadece 500 tanesi  İngiltere’de üretildi. Başlangıçta Puma RS olarak tanıtılan Racing Puma’nın nadirliği onu değerli bir bulgu haline getiriyor. Bu üretilen Puma’nın son Sınırlı Sürümü idi ve gelişmiş 4 pistonlu motor sporları fren sistemi, hafif alüminyum bileşenlere sahip bir güçlendirilmiş gövde ve yarıştan ilham alan bir iç mekana sahip.

1990 Toyota Celica ST185

Toyota’nın A Grubu dünyasında saltanatını başlatan araba. ST185 sonuçta 16 Dünya Ralli Kros serisini kazanacak. Bu, Supra’dan ayrıldıktan sonra ortaya çıkan ilk Celica idi, bu da daha sportif Supra’ya karşı daha saf bir ralli otomobili ile olmasıyla sonuçlandı. Celica, 80’li yılların otomobillerinin düz çizgileri ve sert kenarları ile 90’ların stili arasındaki tatlı nokta da buluşuyor.

1994 Toyota Celica ST205

205, bu listedeki önceki otomobilin bir evrimiydi, tarzını 1990’lara tamamen taşıdı ve çağın modern aerodinamik eğrilerini kucakladı. Bu araba pek çok şeyle ünlüdür, rekabette ikonik Castrol ünvanı değil ve SEGA Ralli Şampiyonası 1995 için kapak arabası olması bekleniyor.

Celica’nın en güçlü versiyonu olan WRC çekişmesi için gerekli olan homolog özel, tüm tekerleklerden çekişli ve “Super-Strut Süspansiyon” ile 252 beygir gücü üreten 2.0L turbo şarjlı sıralı-4 motor üretti.

1991 Peugeot 205 Ralli

Peugeot’nun 205’i rallide yarışmak için homologlaştırma arzusunun bir sonucu olan 205 Ralli, özellikle daha ucuz performans versiyonunda inanılmaz derecede hafif bir gövde tarafından güçle dengelenen 100hp’lik bir motora sahiptir. İç mekan, performansı en üst düzeye çıkarmak için tasarlandı.

1988 Mitsubishi Starion ESi-R

Starion isminin kökenleri hakkında bazı spekülasyonlar var. Orion takımyıldızına bir referans mı? Ford Mustang’da bir kaydırma var mı (Starion = Stallion)? Söylemesi zor!

Starion, Kuzey Amerika’da benzer şekilde inşa edilen Conquest’i ortaya koyan Chrysler ile ortaklık projesiydi. İlk olarak 1986 yılında inşa edilen ve geniş gövdeli bir kit içeren ESi-R versiyonu ralli yarışması, özellikle kısa ömürlü B Grubu için tasarlandı.

Forza Horizon 4 Seri 22 Yeni özellikler

Horizon Promo Quickshot

Fotoğraf Modunda artık promosyon koleksiyonunuza daha hızlı araba eklemenizi sağlayan yeni bir ‘Promosyon Quickshot’ düğmesi var. Promo koleksiyonunuza, fotoğraf işleme süresini beklemek zorunda kalmadan hızlı bir şekilde yeni arabalar eklemek için RB tuşuna basın. Not – Fotoğraf Modunda Efektler Modu kullanılırken bu seçenek kullanılamaz. 

 

Vitrin Remix – Sonbahar Sütunu

Halo Vitrin Deneyimimizin yeni bir remiksi, bu sefer Warthog’u sonbahar yağmur fırtınasında sürmeye zorluyor.  Sözleşmeyi bir kez daha aşmak için gerekenlere sahip misin Şef? Her zamanki gibi, remix edilen sürümün kilidi açılmadan önce normal vitrini tamamlamış olmanız gerekir.

 

Vitrin Remix – Kalkış Taksi

Isha’nın Taksileri, bu Serinin Vitrin Remixinde Delta-Wing’i ele geçirdi. Bir Racing V12 korkunç bir güç-ağırlık oranı ile siyah bir kabine bir jet koyduğunuzda ne olur? Tamamen emin değiliz, ama kesinlikle muhteşem olacak!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu