Chiefs Esports Kulübü, Optus ile bir yıllık ortaklığa İmza Attı - TRESPOR

Chiefs Esports Kulübü, Optus ile bir yıllık ortaklığa İmza Attı

 Chiefs Esports Kulübü, Optus ile bir yıllık ortaklığa İmza Attı
Okunuyor Chiefs Esports Kulübü, Optus ile bir yıllık ortaklığa İmza Attı

Avustralyalı Chiefs Esports kulübü, telekomünikasyon şirketi Optus ile bir yıl süren bir ortaklığa girdi.Anlaşmanın bir parçası olarak,Chiefs Esports altındaki kadrolar, akış ve içerik oluşturmak için Optus internet bağlantısını kullanacak.

Chiefs Esports Kulübü Optus Altyapısını Kullanacak

Chiefs Esports Kulübü

Optus’un hizmetlerini kullanan Chiefs Esports Club’ın yanı sıra, organizasyon telekomünikasyon şirketini oyun ürünleri ve hizmetlerinin geliştirilmesinde destekleyecek.

Optus Pazarlama Müdürü Mel Hopkins, anlaşmayı bir sürümde tartıştı: “Chiefs esport sponsorluk portföyümüze eklemekten heyecan duyuyoruz. Chiefs için önemli bir ortak olarak, Avustralyalı oyunculara teklifimizi genişletmek için çalışacağız ve takım stratejimizde önemli bir rol oynayacak.”İfadesinde bulundu.

“Optus ağımız, hızla büyüyen esports segmentlerinin temelini oluşturacak ve oyuncuları bağlı tutmak ve çevrimiçi olarak başarılı bir şekilde oynamak için güvenilir bir platform sağlayacaktır. Chiefs ile çalışmayı ve oyun sektörüne girişimizi onaylamayı dört gözle bekliyoruz.”

Geçen yıl, Legacy Esports ve META High School Sports, Optus ile ortaklık kurmuşlardı. Telekomünikasyon şirketi, Avustralya organizasyonunun sponsoru olarak Marvel, L’Oréal Paris Men Expert, Menulog, HyperX, Bond Üniversitesi, AOC, Mwave Australia ve Red Bull’a katılıyor.

Chiefs Esports Club’ın CEO’su Nick Bobir de şunları söyledi:

Optus‘tan daha iyi bir ortak isteyemezdik. Oyuncular, yüksek hızlı ve güvenilir bir internet bağlantısının ne kadar önemli olduğunu bilir ve güvenebilecekleri bir sağlayıcıya ihtiyaç duyarlar. Bu ortaklık sayesinde, oyun deneyimlerini optimize etmek için Avustralyalı oyunculara uyarlanmış Optus ürünlerinin geliştirilmesine yardımcı olacağız.”

“Bu ortaklık, Optus’un ANZ bölgesindeki esports & gaming’in gelişimine olan sürekli desteğini yansıtıyor ve Chiefs profesyonel oyuncularına ve yaratıcılarına, ürünlerini ve hizmetlerini sektörümüze daha iyi uyarlanmış hale getirme konusunda geri bildirim için doğrudan bir bağlantıya sahip olmalarını sağlıyor.”

Optus son 12 ay içinde bölgedeki varlığını artırıyor ve Chiefs gibi tanınmış bir marka ile bir anlaşma yapmak kesinlikle doğru yönde bir adım.İlerleyen günlerde aynı iş birliklerini Türk telekomünikasyon şirketlerinden de görmeyi umuyoruz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın