PUBG New State Kapalı Alfa Testi Başlıyor!

PUBG New State Kapalı Alfa Testi Başlıyor!

Dünyada en çok oynanan Battle Royale oyunlardan olan PUBG yeni oyunu üzerine çalıştığı biliniyordu. Oyunun yeni adı olarak PUBG New State olarak yer alıyor. Yeni oyunuyla ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. PUBG New State kapalı alfa testi sürecine giriyor. Bununla ilgili olarak test tarihleri de paylaşıldı. Yer alan test sürümünde sadece Android kullananılan cihazlarda yer alacağı söylendi. Kapalı Alfa Test sürümleri ise şu şekilde paylaşıldı.

PUBG New State Test Tarihleri

PUBG New State test tarihleri olarak 11-13 Haziran arasında Amerikan Birleşik Devletleri üzerinde kullanan Android kullanıcılara testi sunacak. Yer alan teste kaydolarak ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Alfa Testa test kayıt linki ise buradan ulaşım sağlayabilirsiniz.

PUBG New State Alfa Test Başvuru Tarihleri

  • Başlangıç: 21 Mayıs 12:00 Pasifik Zaman Dilimi
  • Bitiş: 6 Haziran 20:59 Pasifik Zaman Dilimi

PUBG New State Alfa Testi

  • Başlangıç: 11 Haziran 18:00 Pasifik Zaman Dilimi
  • Bitiş: 13 Haziran 20:59 Pasifik Zaman Dilimi

PUBG yetkilileri Alfta Test içinde açıklamalarda bulundu. Yer alan açıklamalar olarak;

“Alfa Testi sırasında alacağımız tüm değerli topluluk geri bildirimlerini ve oyun verilerini, piyasaya çıktığında oyuncuların beklentilerini karşılayan bir deneyimi geliştirmek ve sunmak için kullanmaya kararlıyız,” dedi ve “Hedefimiz dünyanın her köşesindeki oyuncular için gerçekten keyifli bir oyun deneyimi sunmak ve oyunu yakında topluluğun ellerine teslim etmek için sabırsızlanıyoruz.” Açıklamasını yaptı.

PUBG New State Ne Zaman Çıkacak?

PUBG New State oyuncular tarafından merakla beklenirken çıkış tarihi olarak 2021 yılı içerisinde sunulacağı söyleniyor. Yer alan yeni oyun mobil tarafta çıkışını göstererek devam edecek. Android ve İOS olarak platformlarında çıkış yapmasıyla birlikte farklı deneyimler sunacak. Çıkış yaptığından itibaren mobil cihazlar üzerinde performansı nasıl olacak göreceğiz.

PUBG Mobile tarafında oldukça büyük kitle bulunmasıyla birlikte oyuncular oyun içi durumlarından dolayı başka oyunlara geçiş sağlamıştı. Yeni oyunun çıkmasıyla birlikte kaybettiği oyuncuları tekrardan kazandırma ve yeni deneyimler sunma adına büyük fırsat olarak görülebilir. Oyun içi oynanış sistemi daha detaylı bilgiler ilerleyen zamanlarda gelecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu