Ruined King Bir Sonraki Ormancı Şampiyonu Olabilir

 Ruined King Bir Sonraki Ormancı Şampiyonu Olabilir
Okunuyor Ruined King Bir Sonraki Ormancı Şampiyonu Olabilir

Ruined King Bir Sonraki Ormancı Şampiyonu Olabilir.Riot, Worlds finallerinin ikinci maçından sonra League of Legends RPG’sini açıklamasından bu yana, birçok kişi Ruined King’in kimliği hakkında spekülasyon yaptı. Ancak söylentilere göre, başlık karakteri yakında LoL’ye yeni bir ormancı olarak gelecek.

Ruined King Yeni LoL Şampiyonu mu Olacak?

Riot’un bir LoL RPG duyurusu yapması uzun zaman oldu. Taraftarlar, Runeterra’nın bilgisini araştırmayı çok sevdiler ve Riot, Lig evreninde şampiyonlara dönüştürülmüş arka plan karakterleri olan Senna ve Yone gibi şampiyonların piyasaya sürülmesinden dolayı bir sonraki ormancı şampiyonun Ruined King (Mahvolmuş Kral) olacağını düşünüyor.

Mahvolmuş Kral , sıradaki orman şampiyonu olabilir. Mahvolmuş Kralın Kılıcı, yıllardır Lig’in temel öğelerinden biri olmuştur ve Gölge Adaların Yıkılmış Kralı, RPG’nin konusu olmadan önce Kalista’nın amcası olarak vadiye iniş yapabilir.

Görünüşe göre Mahvolmuş Kral, çok uzak olmayan bir gelecekte Sihirdar Vadisi’nde yeğeniyle yeniden bir araya gelecek gibi gözüküyor.

Mahvolmuş Kral Hakkında Şimdiye Kadar Bildiklerimiz

Vi, Ekko ve Senna gibi şampiyonların yaratıcısı Riot August, Eylül ayında yeni bir “orman savaşçısı” üzerinde çalıştığını söylemişti.

Eylül ayının Şampiyon yol haritası ayrıca “gelecek yılın başlarında kalpleri bükecek ve akıllara sahip olacak yeni romantik bir orman savaşçısı” ip uçlarını vermişti.

Meraklı bir Reddit kullanıcısı , Mahvolmuş Kral’ın kılıcında bir desen gördü. Model, Riot August tarafından alay edilen modele ürkütücü bir şekilde benzer. Bu Mahvolmuş Kral’ın bir işareti olabilir mi?

Kabzanın tabanındaki desen, Riot August tarafından alay edilen desene oldukça benziyor.

Şampiyonun da yeni oyunla yaklaşık aynı zamanda piyasaya sürülmesi bekleniyor, yani bu Riot tarafından çok akıllıca bir pazarlama parçası olabilir.

Mahvolmuş Kral gerçekten bizim romantik orman avcımızsa, bu şimdiye kadar gördüğümüz en heyecanlı şampiyonlardan biri olabilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın