Valorant 1.10 Yama Notları Yayınlandı!

 Valorant 1.10 Yama Notları Yayınlandı!
Okunuyor Valorant 1.10 Yama Notları Yayınlandı!

Valorant 1.10 Yama Notları Yayınlandı!Riot Games, Valorant yama notları 1.10’u yayınladı. Rekabetçi modda bazı değişiklikler yapılırken oyuncular artık Icebox’ta oynayabilecek.

Valorant 1.10 Yama Notları

1.10 Yaması Valorant’a şimdi konuşlandırıldı . Çok fazla değişiklik içermiyor, ancak oyuncular artık birkaç gün önce açıklanan yepyeni haritada oynayabilecekler, Icebox . Ek olarak, rekabetçi mod eşleştirmesi revize edildi ve Ölüm Maçı modu iyileştirildi.

Act 3’de tanıtılacak olan yeni ajan Skye , başlangıçta bu güncelleme sırasında oyun içi olarak uygulanacaktı. Ne yazık ki ertelendi ve sadece 27 Ekim için planlanan bir sonraki yama sırasında görünecek.

Haritalar

Icebox 

Icebox haritası, bol miktarda siper ve dikeylik içeren karmaşık bir savaş alanıdır. Bu harita, çatışmaları, keskin nişan almayı ve uyarlanabilir oyunu vurgulamaktadır. Hızlı hareket ve dikeylik hissini artıran bir zipline da var.

Icebox planlanandan önce piyasaya sürüldüğünden, geliştiriciler onu en az iki hafta boyunca “beta” durumunda yayınlayacaklar. Bu süre boyunca harita, Derecelendirilmemiş, Spike Rush ve Deathmatch modlarında oynanabilecek.

Riot Games, haritadaki performansı optimize etmeye ve ortaya çıkabilecek tüm hataları gidermeye devam edecek. Her şey yolunda giderse, Icebox 27 Ekim’de Rekabetçi listesinde oynanabilecek.

  • Güncellemenin başlarında, Derecelendirilmemiş için sıraya giren oyuncular daha sık Icebox’a yerleştirilecek.

Yükselenler (Halatlar) / Çelik Halatlar:

  • Hızlanma, yöndeki ani kaymaları önlemek için ayarlandı.
  • Yükselenlerde vurulduğunda silah etiketleme eklendi.
  • Bu değişiklikler, Yükselen ve Çelik Halatlar kullanan oyuncuları savaş sırasında daha az kaçamak yapmak için tasarlandı.

Oyun Modları

Artık tercih ettiğiniz sunucuları seçebilir, istediğiniz bir sunucuda oynama şansınızı artırabilirsiniz.

3 kademede sınırlanan taraflar için sıralama eşitsizliği (6’dan).

Ölümsüz + dereceli değişiklikler yalnızca kazanma ve kaybetme ile oyun sonucunun belirleyiciliğinden (kaç rauntta kazanılan veya kaybedildi) etkilenecek ve bireysel performansı hesaplamaya dahil etmeyecektir.

Ölüm Maçı

Artan oyuncu sayısı 10 >>> 14 oyuncu.

Daha güvenli yumurtlamaları teşvik etmek için güncellenmiş yumurtlama algoritması.

Periyodik konum atımı kaldırıldı ve artık yalnızca yeniden doğduğunuzda bir darbe alacaksınız.

İlk önce 40 öldürmeye (30’du), zaman sınırı 9 dakikaya yükseltilmiş (6’ydı) maç süresi artırıldı.

Yeniden Yüklemeleri Öldür: Her öldürmede, oyuncular aktif silahlarını otomatik, anında tam olarak doldururlar (Ares ve Odin 30 mermi geri alır).

XP kazancı 500’den 900 XP’ye çıkarıldı.

Hata Düzeltmeleri

  • Oyuncuların yetenek satın alamadığı atış poligonundaki bitki / etkisizleştirme modülündeki bir Atış Menzili hatası düzeltildi.
  • Satın alma aşaması duyurusundaki yanlış metin de dahil olmak üzere tesis / etkisiz hale getirme modülündeki çeşitli Atış Menzili kullanıcı ara yüzü hata düzeltmeleri, ayrıca etkisiz hale getirme ilerleme çubuğuna bir yarım onay işareti ekliyor.
  • Siz bir mesaj gönderdikten sonra diğer oyuncuların mesajlarının zorla sohbette filtrelenmesine neden olan bir hata düzeltildi.
  • Metin kutusunun oyunda kaybolmaması hatası giderildi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın