Valorant Ölüm Maçı Modu Ne Zaman Geliyor?

Valorant oyuncularının merakla beklediği Deathmatch mod bir sonraki güncelleme de gelebilir. Valorant ölüm maçı modu nun ne zaman geleceği hakkında ip uçları veren Anna Donlon, bunun alt yapısını oluşturduklarını belirtti.

Valorant Ölüm Maçı Modu

League of Legends‘da yakaladıkları başarı ile tüm dünya da takdir edilen Riot Games ekibi,henüz yeni olan Valorant oyunu beta sürecini sonlandırarak 2 Haziran’da tüm oyunculara ücretsiz bir şekilde sundu.Kısa süre içerisinde milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başaran Valorant, şuanda Spike’a Hücum ve Derecesiz maç olarak 2 oyun modu ile oynanılabiliyor.

Oyuncuların en merak ettiği soruların başında ölüm maçı modu ne zaman gelecek sorusu oldu. Valorant geliştirme ekibinden Anna Donlon ile yapılan röportaj da Valorant’ta bunu görecek miyiz sorusuna Donlon,

“Riot ,ölüm maçı modu için gerekli çalışmaları başlattı ancak Valorant bu mod için uyarlanmadı. Ölüm maçı modunun Valorant’da sorunsuz bir şekilde oynanabilmesi için bazı ayarlamalar gerekli. Counter-Strike oynayan herkes bu serinin ne kadar zevkli olduğunu bilir, Valorant’ta da zevkli bir şekilde oynanabilmesi için zamana biraz ihtiyacımız var.” açıklamasını yaptı.

Bu modun özellikle poligonda Traing yapan oyuncuların elinin ısınması için daha avantajlı olacağı aşikardır. Bakalım bir sonraki güncelleme bizlere neler gösterecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu