VALORANT 1.04 Yama Notları-Giderilen Hatalar - TRESPOR

VALORANT 1.04 Yama Notları-Giderilen Hatalar

 VALORANT 1.04 Yama Notları-Giderilen Hatalar
Okunuyor VALORANT 1.04 Yama Notları-Giderilen Hatalar

VALORANT 1.04 Yama Notları ile oyuncuların şikayetçi olduğu birçok şey düzeltiliyor.1.04 yama’sın da;Valorant ajanları,haritalar,silahlar ve performans güncellemeleri yapıldı.Şimdi gelin tüm detaylara yakından bakalım.

VALORANT 1.04 Yama Notları Yenilikleri

Valorant ajanlarından;Viper,Cypher,Raze,Brimstone üzerinde ayarlamalar yapıldı.1.04 yama’sın da,silah güncellemeleri ve performans düzeltmeleri de mevcut.

Viper Güncellemesi

Viper dumanının çok fazla kaynak tüketmesi sebebiyle iki yeteneğin de aynı anda, takımına bölge ele geçirirken avantajlar sunacak şekilde ayarlandı.

Cypher Güncellemesi

Raze Güncellemesi

Raze ultisi, oyundaki en etkili ultilerden biri diyebiliriz.Bu yüzden, ultinin bedeli 1 arttırılarak oyuncuların Nefes Kesen’le daha az karşılaşması sağlanacak.

Brimstone Güncellemesi

Brimstone ultisi de oyundaki en etkili ultilerden biri.Maçlardaki etkisi istenilenden daha fazla olmuş.Bu yüzden ulti bedeli 1 attırıldı.

Brimstone kollarında düzeltmeye gidildi.Artık kol görüntüsü oyunun diğer kalanıyla aynı kalite de.

 

Silah Güncellemeleri

Zıplarken sağ tuş ile yapılan atışların etkisinde düzeltmeler yapıldı.Yakın çatışmalardaki etkisi iyileştirildi.

Valorant Giderilen Hatalar

Bu yazı da VALORANT 1.04 Yama Notları ile birlikte güncellenen Valorant ajanlarını ve giderilen hataları ele aldık.Dilerseniz Valorant FPS Arttırma Yöntemi konumuza da göz atabilirsiniz.

VALORANT FPS Arttırma Yöntemi [Çözüldü]

İlgili İçerik
Bu yazı da VALORANT FPS Arttırma yöntemi arayışı içinde olanlar için,20-40 arası fps nasıl arttırılır bahsedeceğiz. Son zamanlar da oyuncuların sıklıkla karşılaştığı problemlerden biri de,lobi de fps yüksek ancak...

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın