Valorant Yeni Ajan İpuçları Veriyor Olabilir!

Valorant Yeni Ajan İpuçları Veriyor Olabilir!

Valorant Yeni Ajan İpuçları Veriyor Olabilir!Bazı oyuncular, turlar başlamadan önce Split’te görünen yeşil küre ‘arızasından’ oldukça şüpheleniyor ve bazıları bunun oyundaki bir sonraki Temsilci için yeni bir teaser olduğuna inanıyor.

Valorant Yeni Ajan

Riot Games, 2. Perde’nin sonunun 13 Ekim olarak planlandığını duyurdu, bu da 3. Perde’nin başlamasının hemen sonrasında olması gerektiği anlamına geliyor . Tabii ki, Bölüm 1’de yepyeni bir alt bölümün yayınlanması, başka bir Temsilcinin oyuna gireceği anlamına geliyor.

Şu ana kadar Agent 13 hakkında herhangi bir bilgi açıklanmadı ve 2.Perde’ye tam bir ay kala oyuncular, yaklaşan açıklama hakkında herhangi bir ayrıntıyı fark etmişler.Bir Redditor,haritadan kaybolmadan önce nasıl davrandıklarıyla ilgili bir döngü yaratan parlayan bir küreyle karşılaşınca bunun yeni ajan sinyalleri olabileceğini paylaştı.

Killjoy teaserının daha önce yerleştirildiği köşede, Split’te bulunan tuhaf yeşil ve mavi küre.

Harita boyunca farklı renkteki kürelerin yayıldığı Spike Rush oyununda, saldıran ekip gizemli yüzen hayaletin üzerine çıktıktan sonra şaşkına döndü.

İnsanlar hızlı bir şekilde bunun, beceriksiz bir Sage yetenek varlığı (Sage oyunda olmasa da), bir Sonlandırıcı animasyonundan kalan etkiler, hatalı bir güçlendirme küresi veya başka bir şey gibi herhangi bir şeyden kaynaklanan bir aksaklık olabileceğini söyledi.

Ancak oyuncuların gerçekten ilgisini çeken şey küreye ayrılmadan önce eklenen animasyondu ve Valorant topluluğunun olayın bir hata olamayacak kadar kasıtlı göründüğünü belirlemesine neden oldu: “Bunun bir tür aksaklık olmasına imkan yok. kaybolur, oyuna kesinlikle bir çeşit animasyon veya teaser eklediler. ”

Yeni Valorant Ajanı Quantum Mu?

İlk Killjoy teaser’ı teknik olarak, Seviye 48’e ulaştıktan sonra ‘Vertraulich’ afişinin izniyle 2 Haziran’da Act 1 Battlepass ile paketlenmiş olarak geldi. Bir ay sonra Riot, Ajan için Split’teki sneaker mağazasında bir kesinti yaptı.

Benzer bir kapasitede, Act 2 Battlepass, bilinmeyen bir Temsilcinin hikayesi için bir teaser gibi görünen ‘The Way Forward’ adında bir Kademe 48 afişine sahip.

Her Valorant Battlepass’a bağlanan gizemli bir sancak norm haline geliyor.

Yeterince ilginç bir şekilde, hem oyun içi düzensiz küre hem de 2. Perde bayrağı aynı yeşil ve mavi renk şemasını paylaşıyor, bu nedenle kanıtlar, bunun sadece garip bir aksaklık değil, bir sonraki yeni Temsilci ile alay etmenin akıllıca bir yolu olduğunu gösteriyor.

Daha önceki yazımızda yeni Valorant Ajanının Quantum olabileceğine dair ipuçları paylaşmıştık.O yazımıza da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu