Valorant Brimstone Özellikleri ve Taktikleri

 Valorant Brimstone Özellikleri ve Taktikleri
Okunuyor Valorant Brimstone Özellikleri ve Taktikleri

Valorant Brimstone özellikleri ve taktikleri nelerdir? Brimstone, Valorant oyununun en önemli karakterlerinden birisidir. Bunun en büyük sebebi, oyun oynarken indirebildiği duman bombalarıdır. Her takım oyunu oynarken kazanmak istiyorsa takımında bir adet duman bombası atabilen karaktere ihtiyaç duyar. Bu karakterlerden birisi olan Brimstone, ayrıca hasar verme kapasitesine sahiptir. “Kontrol Uzmanı” olarak adlandırılan karakter birçok özelliği ile oyunların vazgeçilmezi olmayı başarmıştır.

Valorant Brimstone Biyografik Özellikleri

Brimstone, ülke olarak Amerika’dan gelmiştir. Kendisi bir komutan olarak oyunda yer alır. Oyun başladığınız anda sizi yönlendiren ve oyunu öğreten başlangıç antrenmanını “Brimstone” karakteri seslendirmiştir. Oyun içerisinde ise buna binaen “Size kim öğretti” ve “Öğrendiklerinizi hatırlayın” adlı replikleri bulunmaktadır.

Brimstone Yetenekleri ve Kullanımları

C- Kuvvet İşareti

Kuvvet İşareti, takım oyuncularının ve Brimstone’nun ateş etme hızını belli bir miktarda arttıran bir yetenektir. Bu yetenek yere atılan bir yetenektir ve belli bir alanı kaplar. Alan içerisinde bulunan takım arkadaşları ve siz bu yeteneğin özelliklerini kazanırsınız. İki adet satın alınabilir.

E- Dumanlı Hava Sahası

Duman bombası yeteneği rakibin görüşünü kısıtlamak için Brimstone’nun kullandığı bir yetenektir. Gökyüzünden bir duman bombası iner ve belli bir alanın görüşünü kısıtlar. Sadece içerisindeyken rakibi görmek mümkündür. Arkasında bulunan rakipler sizi, sizde o rakipleri göremezsiniz. En çok kullanılan yeteneklerden birisidir ve turnuva maçlarında görüş kısıtlamak için bu yetenek kullanılır. Eğer duman bombası karşı rakipteki Brimstone tarafından atılmış ise, duman bombasının içi farklı renkte görünür.

Valorant Brimstone

Q- Yakıcı

İsminden anlaşılacağı üzere Brimstone, duvarlara çarptığında sekecek şekilde bir yanıcı bomba gönderir. Bu bomba belli bir alanı yakarak rakiplere ciddi derecede hasar verir. Bombanın içinde kalan rakipler hızla hasar alır. Belirli köşeleri kontrol etmek ve temizlemek amaçlı kullanılan bu yetenek Brimstone için en önemli silahlardan birisidir.

X- Uydu Saldırısı

Rakip takım oyuncularının korkulu rüyası olan bu yetenek büyük bir alan içerisine bomba atar. Bu alan gerçekten çok büyüktür ve kaçış yeteneklerine sahip olmayan oyuncular bu alanın ortasında kalırsa ölme ihtimali çok yüksektir. Verilen hasar aniden verilir ve takım arkadaşları da içerideyse rakip takım kadar olmasa da yüksek hasarlar alır. Yine belli bir alanı temizlemek veya kontrol etmek amaçlı kullanılabilir. Ayrıca birden fazla rakibe hasar verdiği içinde en efektif ulti yeteneklerinden birisidir diyebiliriz.

Oyunun A Tier karakterlerinden olarak görülen Brimstone, Omen karakteri alternatifi ile yine kazanmak için olmazsa olmaz karakterlerden birisidir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın