VALORANT Skye Yetenekleri ve Çıkış Tarihi

VALORANT Skye Yetenekleri ve Çıkış Tarihi nihayet belli oldu.Riot Games, 27 Ekim’de takımları için izlemeye, saldırmaya ve iyileştirmeye başlayacak çok yönlü bir Avustralyalı olan Act 3, Skye’de gelen en yeni Ajanı açıkladı.

VALORANT Skye

Killjoy’un Valorant’ın 12. Temsilcisi olarak çıkış yapmasından birkaç ay sonra , Riot Games, teklifini yerine getirmek ve ekibinin rekabet avantajı kazanmasına yardımcı olmak için  oyunun 13.ajanı  Skye ‘nin fragmanını yayınladı.

Skye, ekip arkadaşlarını iyileştirmekten, uzaktan görebilme ve düşmanlara uzaktan zarar vermeye kadar, onu tercih edilmesi gereken ilgi çekici bir Ajan yapan çok yönlü bir yetenekler grubuna sahip gibi görünüyor.

valorant skye

Valorant Ajanı Skye Yetenekleri

Riot, Skye’nin yetenek listesini henüz tam olarak onaylamadı, ancak fragmanda bazı hareketleri görebilirsiniz.

Valorant 13.Ajanı Skye Çıkış Tarihi

Skye, 27 Ekim 2020’de Valorant’ta gösterime girecek .

2 Ağustos’ta ortaya çıkan ve 4 Ağustos’ta oyuna eklenen Killjoy’un aksine, Valorant oyuncuları canavar ustası Ajanın kilidini açmak için birkaç hafta beklemek zorunda kalacak. Bir sonraki yama, 13 Ekim’de yepyeni bir Icebox haritasına uyan hayranlar için buzlu bir harita. Yasayı ortaya çıkarırken , istekli oyuncular 27 Ekim’i Skye takvimlerinde daire içine alabilirler.

O tarihte oyun, yeni bir Rekabet Yasası, daha fazla sunucu kontrolü ve oyuncuların oyunun çok yönlü 13. Temsilcisini aşındırmaya başlaması için bir “Rekabetçi Yenileme” özelliğine sahip olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu