Cs Go Sadakat Rozeti Nasıl Alınır? Cs Go Sadakat Rozeti Alma

Cs GO oynarken profilimizde sergilediğimiz rozetlerden olan Cs Go sadakat rozeti 2018’de oyun gelen ”Danger Zone” operasyonu ile birlikte gelen güncelleme ile hayatımıza girmişti. Bu rozetin biz oyuncular için herhangi bir maddi değeri yok. Ancak manevi ve oynanış açısından bakarsak günümüzde bu rozete sahip oyuncular için şüpheli bir hareketini gördüğümüzde ”Aa hile olmayabilir” diyebiliyoruz. Peki Cs Go sadakat rozeti nasıl alınır?

Cs Go Sadakat Rozeti Nasıl Alınır?

Cs Go oynarken profilimizde sergilediğimiz rozetlerden olan Sadakat rozeti dediğim gibi 2018’de oyuna geldi. 2018’de oyuna gelen bir güncelleme ile oyun ”Free2Play” yani ücretsiz şekilde oynanabilir oldu. Ücretsiz bir şekilde oynanabilir hale gelmesiyle piyasada gezen Cs Go hileleri fazlasıyla arttı.

Cs Go wallhack açan, aimbot açan oyuncular oyun içinde tabiri caizse fink atmaya başladı. İşte buradaki ayrımda bu güncellemeden isterse 1 gün önce olsun, Cs Go’ya sahip olan oyuncular ”Sadakat Rozeti ile ödüllendirildi. Yani güncelleme çoktan geçtiği için o güncellemeden sonra hesap açıp isterseniz milyonlar harcayın hesabınız için sadakat rozeti alamazsınız.

Cs Go Danger Zone Oynanış Videosu:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu