Outriders 2021'e Ertelendi - TRESPOR - Oyun Dünyası

Outriders 2021’e Ertelendi

 Outriders 2021’e Ertelendi
Okunuyor Outriders 2021’e Ertelendi

Outriders 2021’e Ertelendi.Square Enix’s Outriders’ı takip edenler için bazı kötü haberler: Oyun tüm platformlarda 2021’in başlarına erteleniyor.

Outriders 2021’e Ertelendi Lansmanda Tam Crossplay’i Destekleyecek

Square Enix’s Outriders’ı takip edenler için bazı kötü haberler : oyun tüm platformlarda 2021’in başlarına erteleniyor. Stadia sürümü gelecek yılın sonlarına doğru ayarlanmış olsa da , şimdi PlayStation 5, Xbox Series X | S, PS4, Xbox One ve PC sürümleri de buna katılıyor. Oyun güzel ilerlerken, koronavirüs nedeniyle evden işe geçiş zorluğunun çok fazla olduğu görülüyor. Kaliteli bir ürün sunmak için People Can Fly ekibi, yeni lansman tarihi için çok çalışıyor.

Square Enix Blog’a göre bu yeni lansman tarihi 2 Şubat 2021 . Outriders Topluluk Yöneticisi Toby Palm, amacın bu tatil sezonunda tüm platformlar için Outriders sunmak olduğunu paylaşıyor. Bununla birlikte, “test operasyonları maalesef yeni koronavirüsün neden olduğu iş süreci yeniden yapılanmasından en çok etkilenenler arasındaydı.” Çekirdek oyunun büyük ölçüde tamamlandığını, sadece böcekleri gidermek ve fazladan cila katmanı eklemek için daha fazla zamana ihtiyaçları olduğunu söylüyor.

Outriders 2021'e Ertelendi

İyi haber şu ki, büyük özellikler lansman anında hazır olacak. Crossplay, tüm platformları, hatta mevcut nesil konsolları yeni nesil torunları için birlikte destekleyecek. Ayrıca PlayStation oyuncuları PS4’ten PS5’e ücretsiz yükseltme alacak. Xbox sahipleri, Xbox One için Smart Delivery’den Xbox Series X | S’ye sahip olacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın