Steam Hesap Ve Envanter Değeri Bulma

Merhaba Trespor takipçileri, bugünkü yazımızda Steam hesap ve envanter değerinizi nasıl bulursunuz onu göstereceğim. Aldığımız oyunlar, oyun içinde kullandığımız eşyalar, skinler acaba toplam ne kadar ediyor?

Steam, günümüzde bilgisayarlardaki oyunları bir arada tutan bir oyun pazarıdır. Oyun yapımcıları, oyunlarını daha geniş bir oyuncu kitlesine kolayca ulaştırmak ve oyunlarını sattırmak amacıyla, oyunlarına Steam‘de yer veriyorlar. Kullanıcılarda bu oyunları satın alarak Steam hesaplarını değerlendiriyorlar. Hesaba yeni oyun aldıkça ve oyunlarda yüksek başarılar elde edince Steam hesap değeri de orantılı olarak artmaktadır. Steam calculator gibi araçlar kullanılarak, oyuncular Steam hesap değerini ölçebilmektedir. Peki bu işlem nasıl gerçekleşmektedir? Dilerseniz “Steam hesap değeri hesaplama“nın detaylarına geçelim…

Steam Calculator – Güncel Yöntem

Bir internet sitesi üzerinden gerçekleştireceğimiz, Steam hesap değeri ölçme işlemini sizlere nasıl yapacağınızı hemen aşağıdaki yönergelerde anlattık. Steam değerini kolayca hesaplayabileceğiniz bu site üzerinde dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Eğer kullanıcı adınızı yazdıktan sonra bir hata alıyorsanız burayı dikkate alınız.

  • Steam değeri hesaplama işlemini gerçekleştiremiyorsanız; Steam profilinize girin,
  • Profili Düzenle” butonuna basın,
  • Sağ tarafta bulunan “Gizlilik Ayarlarım“a girin,
  • “Oyun detayları” bölümünü “Herkese Açık” olarak değiştirin,
  • Yine “Oyun detayları” bölümün altında yer alan “Kullanıcılar oyun detaylarımı görüntüleyebilse bile oynama süremi her zaman gizli tut.” seçeneğindeki tiki kaldırın.

Böylece Steam hesap değeri hesaplarken karşılaşacağınız hatadan kurtuluyorsunuz. Bu ayarı hesap değeri belirlendikten sonra eski haline çevirebilirsiniz.

Steam Hesap Ve Envanter Değeri Hesaplama – 2020

Hemen aşağıdaki yönergeleri takip ederek Steam profilin değeri hesaplama ve Steam hesap değeri hesaplama işleminizi, kolayca tamamlayabilirsiniz.

  1. Buraya tıklayarak Steam hesap değerini hesaplayacağımız adrese giriyoruz.
  2. Girdikten sonra bizi karşılayan sayfada bulunan (görselde işaretli) kullanıcı adı girme kısmına, Steam profil kullanıcı adımızı giriyoruz. (Steam kullanıcı adınızı bilmiyorsanız içeriğin devamından öğrenebilirsiniz.)
    Kullanıcı adımızı girdikten sonra “enter” tuşuna basın veya görselde de gözüken alttaki işaretli butona basınız.
  3. Gördüğünüz üzere sağ üst kısımda “Account Value” olarak belirtilen yerde hesabınızın değerini görebilirsiniz.

Tabi bu değerler gerçeği yansıtmamaktadır. Hesabınızı buraya bakıp, kıyaslayarak satmanız pek mümkün olmayacaktır. Normal değeri bu olabilir fakat bu fiyattan alıcı bulmanız kolay olmayacaktır. Steam hesap değeri hesaplama işlemi bu şekilde yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu