Call Of Duty 2021 Detayları Ortaya çıktı

Call Of Duty 2021 Detayları Ortaya çıktı

İnternet aleminde Call Of Duty 2021 yılı içerisinde yeni oyun çıkaracağı söylentileri almaya başlamıştı. Bu söylentilerle birlikte Activitison CEO’su açıklama yaptı. Yer alana açıklamasında;

“Özellikle, bu yılki premium Call of Duty sürümü için çok heyecanlıyız” dediği görüldü. Ayrıca Call Of Duty WWII: Vanguard ismiyle birlikte yeni oyun üzerinde çalışma yapılacağının sızıntısı internet haberlerinde yer alıyordu. Söylentilerin olmasıyla birlikte net bir şekilde açıklama görebildik. İddiaların doğrulanmasıyla birlikte yeni nesil konsolları kullanan kişiler daha da sevindirici haber de gelmiş oldu.

Call Of Duty 2021 Yılındaki İsmi

Diğer açıklamalarında yer olarak Geliştirme Sledgehammer Games tarafından yönetiliyor ve oyun harika görünüyor. Sonbahar sürümü için doğru yolda” açıklama yapan Activision CEO’su yeni oyunuyla birlikte oldukça oyuncuları sevindirecek gelişmeler yer alıyor.

Call Of Duty WWII:Vanguard yeni nesil sistemler için yapılmış olacak. Bu durum karşısında yeni nesil konsol alan kişiler içinde oyuncuları sabırsızlıkla beklemesine neden oldu. 2021 yılında birçok erteleme kararı almıştı. Mayıs ayına girilmesiyle birlikte oldukça yoğun bir takvim içerisinde oyunlar çıkış gösteriyor. Sonbahar mevsiminde yeni yıla girmeden önce oyunların çıkış yaptığı en iyi sezonlardan biri olarak yerini alıyor. Call Of Duty bu yeni oyununu yeni konsollara ayarlama yaparak büyük bir kitle elde etmeyi düşünüyor.

İlerleyen zamanlarda oyunun detayları gelecektir. Söylentiler doğru çıkmasıyla birlikte hikaye yapısı olarak da İkinci Dünya Savaşını ele alabilir. Yeni nesil konsollarda ülkemizde olan döviz kurundan dolayı pahalı olarak yerini alıyor. Bu yüzden şimdiden oyunun hayranı olanlar bütçesini biriktirebilir. Oyunun çıkış yapmasıyla beraber paketli sürümleri de meydana gelebilir.

Call Of Duty WWII Vanguard Ne Zaman Çıkacak?

Oyunun çıkış tarihi olarak tam net bilgisi verilmese de Sonbahar mevsiminde çıkacağı gözüküyor. Ekim veya Kasım aylarında çıkış yaparak yeni konsolda daha iyi etkili bir yapım olarak kendini alacak. Oyun motoru güncellemelerini Black Ops 4 üzerinde görmüş olduk. Her yeni oyununda çıtayı daha da yükselten yapım yeni konsolda ne tür etki yapacak merakla beklenen hale döndü. İlerleyen zamanlar ne tür değişiklikler meydana gelecek göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu