Mount & Blade II: Bannerlord Güncelleme Üstüne Güncelleme Alıyor - TRESPOR

Mount & Blade II: Bannerlord Güncelleme Üstüne Güncelleme Alıyor

 Mount & Blade II: Bannerlord Güncelleme Üstüne Güncelleme Alıyor
Okunuyor Mount & Blade II: Bannerlord Güncelleme Üstüne Güncelleme Alıyor

Merhaba Trespor takipçileri, Türkiye’nin e-Spor ve Oyun Bloğu olarak sizleri en güncel haberlerden haberdar etmeye devam ediyoruz. 8 yıllık bekleyişin ardından çıkan Mount & Blade II: Bannerlord’a ardı ardına güncellemeler gelmeye devam ediyor. Çıktığı günden bu yana neredeyse her gün güncelleme alan oyun beta sürüm içeren 2.3 gb’lık bir güncelleme daha aldı.

Mount & Blade II: Bannerlord güncellemesi, performansı en üst seviyeye çekecek!

Steam üzerinden yapılan güncelleme ile birlikte güncelleme notlarını paylaşan yapımcı firma Talewords, yaptığı her güncellemeden sonra, o güncelleme ile nelerin değiştiğini takipçilerine ve oyunseverlere duyuruyor. Yapılan çeviriler İngilizce ve uzun olduğundan, metin içeriğinden kısaca bahsedip incelemek isteyenler için Steam linkini paylaşacağım.

Güncelleme notlarına göre oyunun ses sistemi daha iyi hale getirilirken, çoklu çekirdek performansında da büyük ilerlemeler kaydedildi. Ayrıca bazı ufak tefek performans geliştirmeleri de yapıldı. Multiplayer ve Singleplayer kısmına ayrı ayrı gelen düzeltmeler oyun sahiplerini memnun ediyor. Oyun henüz erken erişimde olduğu içinde oyunculardan gelen geri bildirimlere göre sürekli yapılan güncellemeler ile düzeltmeler yapılıyor.

Performance

  • Ram and VRAM usage is reduced and many leaks are fixed.
  • Scene loading performance improvements.

Güncelleme notlarında paylaşılan bu ”Performance” kısmına bakarsak, Ram ve ekran kartı belleğiniz üzerindeki çökme azaltılarak daha iyi bir performans almanız sağlanıyor. İkinci maddede ise şehire giriş çıkış gibi oyun yüklenme ekranlarında performans iyileştirmeleri yapılarak bu süreler kısaltılmış. Mount & Blade II: Bannerlord  güncelleme notlarına buradan ulaşabilirsiniz;

Güncelleme Notları