Minecraft Dungeons Yeni DLC Güncellemesi Duyuruldu

 Minecraft Dungeons Yeni DLC Güncellemesi Duyuruldu
Okunuyor Minecraft Dungeons Yeni DLC Güncellemesi Duyuruldu

Minecraft Dungeons Yeni DLC Güncellemesi Duyuruldu.Minecraft Dungeons’a yeni ücretli DLC ve ücretsiz daha yüksek zorluk modu da dahil olmak üzere bazı önemli güncellemeler geliyor.

Minecraft Dungeons Yeni DLC

Mojang, Minecraft Live 2020 sırasında Minecraft Dungeons’a yeni bir ücretli DLC paketi ve 20 yeni ücretsiz zorluk seviyesinin yanı sıra çapraz oyun desteğiyle ilgili ayrıntılar da dahil olmak üzere bazı yeni eklemeler gösterdi.  Minecraft spin-off’unun bir sonraki DLC’si Howling Peaks olarak adlandırılıyor ve yeni karlı biyomlar ve savaşmak için büyük bir yeni patron tanıtacak.

Howling Peaks, sert rüzgarlarla maceralar patlatabilen yeni Tempest Golem patronunu içerecek. Bu patronla birlikte, bu yeni ortamların yanında tanıtılan yeni görevler, eşyalar ve çeteler de olacak. Bu, Jungle Awakens ve Creeping Winter’ın ardından oyunun üçüncü DLC’si.

Yeni Apocalypse Plus sistemi aracılığıyla eklenen 20 yeni zorluk modu ile yeni bir zorluk sistemi de tanıtılmaktadır. Bu, Apocalypse VII’nin ötesine 20 yeni zorluk ekleyecek, bu da daha güçlü karakterlere ve önemli ölçüde artan zorluklara izin verecek. Bunun yanı sıra yeni büyüler ve benzersiz eşyalar da eklenecek.

Oyunun PC, Xbox One, PS4 ve Switch sürümleri arasındaki çapraz platform desteğinin ilk görüntüsü de Minecraft Live sırasında gösterildi. Yeni DLC’nin görüntülerinin yanı sıra aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Bu işlevsellik, gelecekte oyunun içerik güncelleme takviminin yalnızca bir parçası olan ücretsiz bir güncellemeyle eklenecek. Görünüşe göre oyuncular, Howling Peaks hazır olduğunda çapraz oyunu deneyimleyebilecekler. Bedrock Edition of Minecraft , sistemlerin çoğu için çapraz oyunu zaten destekliyor. Aslında, bu nesil özelliği destekleyen ilk oyunlardan biriydi.

Minecraft Dungeons, Xbox One ve PC için Xbox Game Pass’te mevcuttur. DLC’deki kesin tarihler ve bu güncellemeler henüz açıklanmadı. Minecraft Live ayrıca mağaraların etrafında toplanan yeni bir Minecraft güncellemesinin haberini de getirdi . Önümüzdeki yıl gelmesi bekleniyor ve işçiliği oyunu boyunca mağara ortamlarını önemli ölçüde iyileştirecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın