Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlıyor? İndirim Tarihleri

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlıyor? İndirim Tarihleri

Steam yaz indirimleri ne zaman başlıyor? İnsanlar genellikle fiyat araştırması yaparak bütçesine uygun alışveriş yapmayı tercih eder. Steam indirimleri de karantina günlerinde evden çıkamayanların ve bütçesini sarsmadan eğlenmek isteyenlerin imdadına yetişti. Böylece oyun severler uygun fiyata bilgisayar oyunlarını oynayarak eğlencenin tadını çıkarabiliyor.

Steam Yaz İndirimleri

Steam yaz indirimleri ne zaman başlıyor? sorusunun cevabına karşılık olarak, video oyunu dijital dağıtım platformu Steam indirimlerinin genellikle haziran ayında başlayıp temmuz ayında saat 20:00 civarında sona erdiği söylenebilir.

Steam yaz indirimlerinde çeşitli popüler oyunlarda indirimler gerçekleşiyor. Genelde oyunlarda yüzde 90’a ulaşan indirim yapılıyor. Bu nedenle, Steam indirimleri uygun fiyata oyun almak isteyen Pc oyun tutkunları tarafından heyecan ve merakla bekleniyor.

Merakla beklenen Steam 2021 yaz indirimlerinde 2021 versiyonu çıkan, Football PES 2021, Train Simulator, Farm Manager, Simrail, Club Soccer Director, theHunter:Call of the Wild, Tree Simulator, USSR, Barro, Automobilista gibi oyunlarda indirim olacağı tahmin ediliyor.

Steam Nasıl Kurulur?

Steam indirimleri ne zaman başlıyor? Sorusu ile birlikte Steam indirim platformunun nasıl kurulacağı da merak konusu. Oyunları indirimli fiyatta almak isteyen oyun severler, öncelikle Store.steampowered.com adresine giriş yapmalıdır. Siteye giriş yaptıktan sonra ilgili sayfada tepede yer alan ‘Steam Yükleyin’e basarak indirme işlemini başlatabilir.  İnen dosyayı kurduktan sonra da bir Steam hesabı oluşturarak, Steam bünyesindeki binlerce oyundan ve indirimlerinden yararlanabilir.

Steam İndirim Tarihleri

Steam yaz indirimleri ne zaman başlıyor? Sorusunun cevabının yanı sıra diğer Steam indirim zamanlarını öğrenmek isteyen oyun severler, başka indirim imkanlarından da faydalanmak isteyebilir. O nedenle, tahmini olarak 2021 yılındaki genel olarak Steam indirimlerinin düzenlenme tarihlerini şu şekilde sıralamakta fayda var.

  • Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri: 20- 24 Ocak 2021
  • Bahar Temizliği İndirimleri: 20- 28 Mayıs 2021
  • Yaz İndirimleri: 24 Haziran- 8 Temmuz 2021
  • Cadılar Bayramı İndirimleri: 27- 31 Ekim 2021
  • Black Friday (Sonbahar) İndirimleri: 24- 30 Kasım 2021
  • Kış İndirimleri: 16- 30 Aralık 2021

Arkadaşları ile eğlenceli vakit geçirmek isteyen veya evden çıkamayan kişiler, uygun fiyata bilgisayar oyunları almak için Steam indirimlerini takip etmeye devam edecek. Hatta sadece Steam yaz indirimleri değil, diğer indirim günlerini de hiç şüphesiz takip edeceklerdir.

Steam oyun indirme hızı arttırma yöntemleri için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu