Trove Oyunu Nedir? Trove Sistem Gereksinimleri

Trove oyunu Steam üzerinden oynanılan Minecraft benzeri MMO(çok oyunculu) bir oyundur.Oyunun yapımcısı Trion Game,aksiyon ve macera kategorilerinde oldukça başarılı. Trove da oyundaki diğer oyuncularla birlikte Raid yapabilirsiniz.Üstelik kolay level atlama serverı olan PTS server’ı da bulunur.

Trove Oyunu Nedir?

Trion Game tarafından geliştirilen Trove, aksiyon ve macera seven oyuncular için oldukça eğlenceli bir tercih olacaktır.Oyunu Steam üzerinden ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz. Oyuncular rastgele hazırlanmış gezegenler de, kırıp dökebilir, yeni binalar oluşturabilir özgürce takılabilirler.

Oyun içi haritalar,seçmiş olduğunuz karakterin level’ine göre farklılık gösterir.Oyunda canavar kestikçe,kule yıktıkça yıldız denilen bir level sistemi biriktirirsiniz.Yıldızınız arttıkça daha farklı haritalar keşfedeceksiniz.

Trove Oyun İçi Terimler

Loot Collector: Düşürdüğünüz itemleri kırıyor ve craft için kullanabileceğiniz materyaller elde ediyorsunuz.

Adventurer’s Crafting Bench: Daha gelişmiş daha ileri seviye objeleri burada üreterek kullanabilirsiniz. Ayrıca binek hayvanda yapabilirsiniz.

Barber Shop: Görünüşünüzü değiştirmek için buraya uğramanız gerekir.

Personel Chest: İtem ve eşyalar burada saklanır.

Ringcrafting Bench: Karakterler burada ring/yüzük yapabilirler. Burada bir şeyler geliştirdikçe meslekte seviye atlıyorsunuz.

Novice Crafting Bench: Craft için kullanabileceğiniz masaları burada yaparsınız.

Builder’s Crafting Bench: Burada farklı haritalara açılan portalları oluşturabilirsiniz.

C Tuşu :  Oyun içi karakter paneline ulaşmak için klavye’den C tuşuna basabilirsiniz.

Flask: Karakteriniz zayıfladığında kullandığınız iksirin adı.İksir adedi ve özellikleri farklılık gösterir.İksir bittiğinde dolması için Cornerstone’da Rejuvenation Station’a uğramanız gerekir.

Karakter seviyeleri tecrübe kazandıkça yükselir.Daha hızlı seviye yükseltmek için kendinize uygun haritalarda kaleler temizleyebilirsiniz.

Trove Karakterler

Toplamda 20’ye yakın karakter bulunması oyunu daha zevkli hale getiriyor.Yeni gelen karakterleri açabilmek için CUBİTS veya CREDITS e ihtiyacınız olacak.Cubits toplamak için sağ üst köşedeki görevleri yapabilirsiniz.Fakat Credits biriktirmek için para harcamanız gerekir.

Oyunun oynanışı hakkında fikir sahibi olabilmeniz için aşağıya örnek bir video bırakıyorum.

Trove Delves Yama Notları

Bu yeni ve sonsuz zindan deneyimi, size ve grubunuza özel olarak sunulan bir zorlukta düşmanlarla ve engellerle dolu sayısız mağarada serbest kalmanızı sağlar.

Kendinizi daha derinlere götürmek için Kovan’ın arı istilalı mağaralarını veya Flakbeard’ın Hideaway’in sandık yüklü mağaralarını temizlemek için zamana karşı yarışın! Geodians kurtarmak, eskiden beri savaş bayrakları zanaat ve tüm Trove genelinde bozuk patronlar Delves kırılmasını durdur.

Her Delve, Deltaliths tarafından tanımlanan kendi kurallarıyla birlikte gelir. Bu Deltalith’ler, tek tek düşmanlardaki ek HP’den sizi bir atlamaya kilitlemeye kadar, aşağıdaki zorlukların yukarıdaki zorluklardan farklı olmasını sağlayan her şeyi temsil eder!

İşlem basittir: sıraya girin, düşün, düşmanları öldürün, boss’dan kurtulun ve kendinize bir ganimet atın. Bunu zaman sınırı içinde yapın ve portalın daha derin ve daha zor bir Delve’nin sizi beklediği bir sonraki kata açılmasına izin verin!

Trove Sistem Gereksinimleri

Trove oldukça hafif bir oyundur ve bilgisayarınızın yüksek özellikte olmasını gerektirmez.

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Vista 32-bit Service Pack 2
  • İşlemci: Intel Core i5-2XXX @ 2.0GHz / AMD Phenom II X4 @ 2.6GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 3000 or better
  • DirectX: Sürüm 10
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Graphics driver: OpenGL 3.2 or DirectX 10.0

Trove oyununu Steam üzerinden indirmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.Dilerseniz Steam üzerinden oyun oynayarak para kazanmanızı sağlayan G-Loot Nedir konumuza da göz atabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu