Oddworld: Soulstorm Sistem Özellikleri Detayları Açıklandı

 Oddworld: Soulstorm Sistem Özellikleri Detayları Açıklandı
Okunuyor Oddworld: Soulstorm Sistem Özellikleri Detayları Açıklandı

Oddworld: Soulstorm sistem özellikleri ortaya çıktı. Playstation 1 oyuncularının daha iyi hatırlayacağı oyun olarak bilinen Oddworld yeni nesil sistemler için geliyor. Eski oyuncuları heyecanlandıran oyun bir yandan da yeni nesil oyuncuları da merak uyandırıyor. Çıkış olarak tarihi 6 Nisan olarak belirlendi. Bilgisayar dışında Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X-S versiyonlarına çıkış yapacak. Oyun dinamiği olarak da kendinden bahsettirecek gibi gözüküyor. Oyunun çıkış yeri olarak Epic Games üzerinden satışı yapılacak. Bu durumun olmasıyla birlikte platformun daha öne çıktığı da gözüküyor. PS Plus üyeliği kullanıcılar bu süreçten daha çok yararlanacak. Oyun ücretsiz bir şekilde PS Plus oyuncularına sunulacak.

Oddworld: Soulstorm Sistem Gereksinimleri

Oyunun çıkış yapmasını bekleyen birçok bilgisayar oyuncusu bulunuyor. Bu yüzden sistem gereksinimleri bilgisayar oyuncuları tarafından ayrı bir önem taşıyor. Ancak ekran kartı ve ram gereksinimleri bakımından oyuncuları pek de mutlu etmeyen durumla karşı karşıya bırakıyor. Oyunların artık RAM’i fazla kullanması ve ekran kartı olarak da yüksek istediği gözüküyor. Sistemleri yeni olmayan kişiler bu oyunda sıkıntı çekebilir. Oyun Oddworld: Soulstorm Sistem Özellikleri olarak şu şekilde sıralanıyor;

Minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Quad Core 1.7Ghz
  • Ekran kartı: NVidia GTX 670 ya da daha iyisi
  • Ram: 8GB

Önerilen sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Quad Core 2.3Ghz
  • Ekran kartı: NVidia GTX 970 ya da daha iyisi
  • Ram: 16GB

Oddworld: Soulstorm Oyun İçi Özellikleri

Oyunun eski oyunculara yönelik olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Playstation 1 kullanıcıları oyunun en çok zevk aldığı alanlardan biri olarak gizlilik olarak biliniyor. Taktiksel seçeneklerin bolca yapılacağı oyunda bir yandan da yağmacılık üzerine durulduğu biliniyor. Alınan yağma eşya üretimi meydana gelecek. Zor durumda kalan kişileri toplayarak ekstra savaş mekanikleri ortaya çıkacak. Hem taktiksel hem aksiyon dolu olacak oyunda görsel şölenle birlikte akıllarda kalacak gibi gözüküyor. İlerleyen zamanlarda ne tür etkiler yapılacak merak ediliyor. Oyun Türkçe olarak çıkmaması da Türk oyuncuları tarafından üzüntü karşılandı. İlerde oyun Türkçe yapımcıları tarafından yama görebiliriz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın