Rainbow Six Siege, 4k ve 120 FPS ile Xbox Series X ve PS5'e Geliyor

Rainbow Six Siege, 4k ve 120 FPS ile Xbox Series X ve PS5’e Geliyor

 Rainbow Six Siege, 4k ve 120 FPS ile Xbox Series X ve PS5’e Geliyor
Okunuyor Rainbow Six Siege, 4k ve 120 FPS ile Xbox Series X ve PS5’e Geliyor

Rainbow Six Siege, 4k ve 120 FPS ile Xbox Series X ve PS5’e Geliyor.Mevcut sahipler, Rainbow Six Siege’in yeni nesil sürümünde ilerlemenin devam edeceğini bilerek rahat bir nefes alabilir.

Rainbow Six Siege

Ubisoft, dünkü Ubisoft Forward Broadcast sırasında Rainbow Six Siege ile ilgili bir güncelleme yaptı . Sunum, oyunun yeni nesil konsollara büyük planlarla geldiğini ancak şimdilik mevcut rekabetçi sezonu heyecanlandırdığını ortaya koydu. Ayrıca Splinter Cell’in Sam Fisher’ın Siege kadrosuna eklenmesini başlatmak için animasyonlu bir fragmanda dönüşünü de gösterdi.

Etkinlikten sonra Ubisoft, Rainbow Six Siege’nin PS5 ve Xbox Series X sürümlerinin aynı konsol ailesini satın alan mevcut sahiplere ücretsiz yükseltmeler olarak geleceğini açıkladı. Yeni sürümler 4K ve 120 fps’yi destekleyecek. İlerleme ve içerik de yeni nesil sürümlere taşınacak.

Rainbow Six Siege segmenti, espor sahnesine odaklanılarak açıldı. Basketbolcu Tony Parker’ı sporun elçisi olarak tanıttı. Rekabet heyecanı hakkında konuştuktan sonra, bu akşam başlayacak olan yeni sezonu tanıttılar.

Etkinlikten önce Ubisoft CEO’su Yves Guillemot,çıkan söylentilere Twitter üzerinden yanıt verdi.

Rainbow Six Siege artık PS4, Xbox One ve PC için mevcut. PS5 ve Xbox Series X sürümlerinin konsolların çıkışına yakın olması bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın