Infinity Ward,Warzone Hile Kullananlara Ağır Cezalar Yolda - TRESPOR

Infinity Ward,Warzone Hile Kullananlara Ağır Cezalar Yolda

 Infinity Ward,Warzone Hile Kullananlara Ağır Cezalar Yolda
Okunuyor Infinity Ward,Warzone Hile Kullananlara Ağır Cezalar Yolda

Infinity Ward, bir süredir konuyla ilgili nispeten sessiz kaldıktan sonra, yakın gelecekte Warzone hile kullananlar için yeni yasak yayınlamayı planladıklarını doğruladı.

Infinity Ward Warzone Hile Kullananlara Ceza Geliyor!

Call Of Duty: Warzone ile ilgili en büyük sorunlardan birinin hileciler olduğu bir sır değil. Piyasaya çıktığı günden bu yana, hile kullananlar oyunu aimbots, wallhacks veya hex editörlerin kullanımı olsun, çeşitli şekillerde rahatsız ettiler.

Geliştirici, hile sorunu ana akım haline geldiğinde oyunun hayatının başlangıcına doğru yasaklar koyma konusunda nispeten iyi bir iş çıkarırken, son zamanlarda topluluk, Infinity Ward’ın hilecilere karşı verdiği tepkinin biraz eksik olduğunu hissetti ve bazı insanlar bunun Battle Royale deneyimini tamamen mahvettiğini savundu.

Bununla birlikte, Infinity Ward, Twitter’da çok yakın gelecekte yeni bir yasak dalgası göndereceğini doğruladığı için, bu durum yakında değişebilir. Ne yazık ki, bu yasakların “oyun verilerinin yetkisiz manipülasyonu” için olacağına dair onay dışında, geliştirici tam olarak ne zaman gönderilecekleri de dahil olmak üzere yasaklar hakkında daha fazla ayrıntı vermedi.

Kesin varsayım, yasakların hemen çıkacağı gibi olsa da, o kadar kolay olmayabilir. Bir problem şu ki, geliştiricilerin şu anda evden çalıştığı göz önüne alındığında, her şey normalden biraz daha yavaş oluyor. Bu sadece stüdyoda olmamanın doğasında var olan bir problem.

Oyunda dolandırıcıların% 100’ünden kurtulmak imkansız olsa da, Infinity Ward’ın bir sonraki dalgadaki problemi ne kadar iyi çözdüğünü görmek ilginç olacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın