Final Fantasy XIV 5.3 Güncelleme Yama Notları - TRESPOR

Final Fantasy XIV 5.3 Güncelleme Yama Notları

 Final Fantasy XIV 5.3 Güncelleme Yama Notları
Okunuyor Final Fantasy XIV 5.3 Güncelleme Yama Notları

Final Fantasy XIV 5.3 güncelleme yama notları açıklandı. Yama,daha önce değinilen değişiklikler için daha fazla ayrıntı veriyor.

Final Fantasy XIV Yama Notları

Square Enix MMORPG Final Fantasy XIV için merakla beklenen büyük güncelleme notları nihayet yayınlandı. Lansmandan hemen önce, tüm detayları 5.3 yama notlarında yer alıyor. FFXIV 5.3, en son genişleme paketi olan Shadowbringers ile gelen destansı hikayeyi vahşi, duygusal bir sonuçla kapatıyor.

Yama ile birlikte;Astrolog, Helios, Benefic II, Aspected Helios, Aspected Benefic ve Combust II eylemlerinin MP tüketimini azaltmak gibi tüm işlerin çoğunu alıyor. Lightspeed’in MP maliyetini düşürme etkisi kaldırılırken, Draw ve Sleeve Draw, maksimum MP’nin% 8’ini geri yükleme gibi yeni bir ek etkiye sahip olacak. Sleeve Draw aksiyonu ve Horoscope ve Natural Sect eylemlerindeki diğer değişiklikler tamamen yeniden düzenlendi.

Savaşçılar ayrıca Fırtına Gözü süresini uzatmak ve İç Salma, Berserk ve Mythril Fırtınası’na Fırtına Gözü zamanlayıcısını uzatmak gibi bazı önemli güçlendirmeler elde ediyor. Gunbreaker, Pugilist / Monk, Summoner, Scholar, Machinist ve Bard için cooldown zamanlayıcılarında ve potens sayılarında ek değişiklikler dahildir.

New Game + ‘daki eklemelerle, orijinal dokuz sınıftaki iş / sınıf görevlerini ve her bir zanaatkar ve toplayıcı işinin üç parçasının tümünü tekrar oynayabilirsiniz.

A Realm Reborn’un yenilenmesine gelince, daha önce bilindiği gibi birkaç görev kesildi,ancak bunun nasıl çalışacağına dair daha fazla ayrıntıya sahibiz. Ayarlanan görevin ortasındaysanız, sizden söz konusu görevi terk etmenizi isteyen bir bildirim alırsınız ve bulunduğunuz görevin bir sonraki veya ayarlanmış versiyonunu almanız istenir. Genel hikaye, tekrar eden kritik olmayan hedefleri ortadan kaldırmayı amaçladığından, kesilmiş içerikten etkilenmez.

FFXIV’in fotoğraf modu da güçleniyor. 5.3 ile, bazıları çok sevimli olan çıkartma seçeneklerine sahip olacaksınız. Grup pozlarınızı ve ekran görüntülerinizi minyon çıkartmaları, metin balonları ve diğer görüntülerle süsleyeceğiz. Ayrıca bir dudak hareketi seçeneği ve fotoğraf modunda bazı yeni filtreler olacak – birkaç yeni ifade de yolda.

FFXIV 5.3 aynı zamanda önemli bir içerik düşüşü. Sorrow of Werlyt görev serisinin bir sonraki aşaması, bazı inanılmaz patron dövüşleri sağlarken önemli bir yardımcı karakterin kendi hikayesini anlatan mevcut olacak. 5.1’de Ruby Weapon (ve 5.2’deki Extreme versiyonu) ile savaşmayı başardık ve muhtemelen Sapphire Weapon ile 5.3 görevlerinde (ve belki de kendi Gundam tarzı mekanik makinemizle) savaşacağız.

5.3 Güncellemesi Değişiklikleri

FFXIV ücretsiz deneme sürümünde büyük bir değişiklik oldu .Ücretsiz deneme tüm temel oyunu, A Realm Reborn’u ve ilk genişletme paketi olan Heavensward’ı ve Stormblood genişlemesinden hemen önceki tüm yayın sonrası içeriği içerecek. Ücretsiz deneme sizi 60. seviyeye ve beraberindeki tüm içeriğe (bazı küçük kısıtlamalarla) çıkarabilirken, artık 35. seviyede kesiyor.

Final Fantasy XIV 5.3 güncelleme notları bu şekilde.Dilerseniz sitemizde bulunan Oyun Dünyası kategorisine göz atarak,güncel oyun haberlerine ulaşabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın