G2 Esports VALORANT Takımı İçin Mixwell'i Transfer Etti! - TRESPOR

G2 Esports VALORANT Takımı İçin Mixwell’i Transfer Etti!

 G2 Esports VALORANT Takımı İçin Mixwell’i Transfer Etti!
Okunuyor G2 Esports VALORANT Takımı İçin Mixwell’i Transfer Etti!

VALORANT ekibinin yeni duyurmuş olduğu Ignition Series‘de rekabet edecek olan G2 Esports VALORANT takımı ilk resmi transferini gerçekleştirdi. Valorant takımına Mixwell‘i dahil eden G2 Esports,şampiyonluğu hedeflediklerini söyledi.

Counter Strike Global Offensive profesyonel oyuncusu olan Mixwell,G2 ekibinin kendisiyle ilgilenmesine oldukça sevindiğini belirtti.Transfer sonrası yaptığı röportaj da;

G2, geçmişi başarılarla dolu bir organizasyon. Hemen hemen tüm rekabetçi oyunlarda bir takımları var. Bu onların işi ne kadar ciddiye aldıklarının bir göstergesi. Benim fanlarımında  büyük bir çoğunluğunun  G2 fanı olması gelen teklifi kabul etmemdeki en önemli etkenlerden biri oldu.G2 Esports’un hedefi katıldığı turnuvalarda dünyanın en iyi olmak.Benim hedefimin de en iyi takımda en iyi oyuncu olmak olduğunu düşünürsek bu takımın benim içinde en iyisi olduğu gözüküyor.

açıklamalarında bulundu.

G2 Esports VALORANT Takımı

İlk resmi transferinde Mixwell’i uygun gören G2 ekibi,24 yaşındaki oyuncunun kapalı betadan itibaren VALORANT’ı oynadığını biliyoruz. Movistar Riders ,Cloud9 ve OpTic Gaming takımlarındaki başarısını kurduğumuz VALORANT takımında da sergileyeceğinden şüphemiz yok.Açıklamasını yaptı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın