VALORANT Siyah Ekran Sorunu Çözümü - TRESPOR

VALORANT Siyah Ekran Sorunu Çözümü

 VALORANT Siyah Ekran Sorunu Çözümü
Okunuyor VALORANT Siyah Ekran Sorunu Çözümü

Bu yazı da VALORANT siyah ekran sorunu çözümü nedir bahsedeceğiz.Son zamanlarda oyuncular Valorant siyah ekranda kalıyor problemi ile sık sık karşılaşmakta.Bunun birden fazla sebebi olabilir.Uygulanması gereken adımlar;

VALORANT Siyah Ekran Sorunu

Ayarlar kısmından pencere boyutu çözünürlüğünü değiştirdi iseniz,bu yüzden siyah ekran sorunu ile karşılaşmış olabilirsiniz.Bunun çözümü,oyunu kaldırıp tekrar kurmanız olacaktır.

Bir diğer sorun uyumluluk problemi kaynaklı olabilir.Bu sorunu gidermek için,oyun simgesine sağ tıklayıp; özellikler/uyumluluk kısmında “Bu Programın Çalışacağı Uyumluluk Modu” aktif ediyoruz.Daha sonra “Windows Vista (Service Pack 2)’yi seçiyoruz.Bu yöntem büyük ihtimal siyah ekranı sorununu çözecektir.

Bir diğer sorun ise Riot Games kaynaklı olabilir.Yukarıdaki yöntemleri uyguladıktan sonra hala VALORANT siyah ekran hatası devam ediyorsa,destek kısmından sorunu Riot’a bildirebilirsiniz.Valorant Destek Bildirimi oluşturmak için BURAYA tıklayın.

Valorant Hata Kodları ve Çözümlerine alttaki konudan ulaşabilirsiniz.

Valorant Hata Kodları ve Çözümleri

İlgili İçerik
Valorant da oturum açmada veya oyun içi sorun yaşıyorsanız hatanın yanında kod yazacaktır.Bu yazı da tüm Valorant Hata Kodları ve çözümlerini bulabilirsiniz.Şimdi gelin Hata kodları ne anlama geliyor ve...

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın