VALORANT Quantum-Bir Sonraki Ajan Quantum Olabilir Mi?

 VALORANT Quantum-Bir Sonraki Ajan Quantum Olabilir Mi?
Okunuyor VALORANT Quantum-Bir Sonraki Ajan Quantum Olabilir Mi?

Reddit kullanıcısı DewyOtter,VALORANT Quantum adında yeni bir konsept ajan tasarladı.Oyuncular tarafından tam not almayı başaran yeni Valorant ajanı yetenekleri bakımından da bir hayli dikkat çekiyor.

VALORANT Quantum

Yeni ajan tasarımı büyük olasılıkla zaten belli olsa da, topluluk hala bir sonraki temsilci kim olması gerektiğine dair kendi konseptlerini ortaya atıyor. Bir Redditor, Valorant oyuncuları kasıp kavuran ve 3.Perde mükemmel bir uyum sağlayacak bir ajan seçti.

DewyOtter,uzay ve zamanın sınırlarını aşma yeteneğine sahip Quantum adında gizemli bir ajan tasarladı .”Krallığın gölgelerinin derinliklerinden çıkan  haydut bir operasyon” olarak etiketlenen Quantum, haritayı kendi yararına değiştirmekle ilgili yeteneklere sahip.

Temel yetenekleri arasında düşmanları aldatmak için bir HP ile bir klon dağıtmak yer alıyor. Ayrıca Phoenix’in Run It Back’e benzer şekilde özgürce geri ışınlanabileceği bir “yarık” yaratabilir ve Dimensional Tear ile bir duman duvarı yaratabilir.League of Legends şampiyonu Rek’Sai gibi..

valorant quantum

Yeni Valorant Ajanı nı tasarlarken zaten oyunda var olan şeylerden ilham aldığını söyleyen Reditör;

Valorant’ta zaten var olan şeylerden biraz tasarım ve ilham aldım ve hayal gücümün dışındaki bir ajanın neye benzeyeceğini ve oynayacağını düşünmeye başladım. Sanatta çok iyi değilim ama yine de konsepti geliştirirken çok eğlendim. Umarım hepiniz beğenirsiniz! 🙂

notu ile görseli paylaştı.Henüz sadece konsept bir tasarım olsa da,yetenekleri ve görseli bakımından gayet güzel duruyor.Kim bilir,belki de yeni Valorant ajanı Quantum olur?Sizlerinde görüşlerini merak ediyoruz,aşağıda bulunan yorum kısmından görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın