League Of Legends: Wild Rift Kapalı Beta Yeni Ülkeler Eklendi

League Of Legends: Wild Rift Kapalı Beta Yeni Ülkeler Eklendi

 League Of Legends: Wild Rift Kapalı Beta Yeni Ülkeler Eklendi
Okunuyor League Of Legends: Wild Rift Kapalı Beta Yeni Ülkeler Eklendi

League Of Legends: Wild Rift Kapalı Beta Yeni Ülkeler Eklendi. Güney Kore ve Japonya, eyleme katılabilecek büyüyen ülkeler listesine eklendi.

League Of Legends: Wild Rift Kapalı Beta

League of Legends: Wild Rift , kapalı betası için mevcut bölgeleri genişletti. Önceden Filipinler, Endonezya, Malezya, Singapur ve Tayland ile sınırlıyken, artık büyüyen listeye Güney Kore ve Japonya’yı ekleyebiliriz.

Wild Rift, 8 Ekim’den itibaren davetler sunmaya başladı, ancak henüz bir davet almadıysanız endişelenmeyin. Android’de önceden kayıtlı oyuncular, dalgalar halinde kapalı betaya eklenmeye devam edecek, bu nedenle Riot Games’ten gelecek bir mesaja dikkat edin.

Japonya ve Güney Kore, teste zaten başlamış olan diğer ülkelere olan yakınlıklarına göre yeni test bölgeleri olarak seçildi. Kapalı betanın mevcut olduğu tüm ülkeler birbirine oldukça yakındır ve geliştiricinin ” daha küçük bir sunucu grubunu ölçek testine odaklanmasına ” olanak tanır . Dünyanın geri kalanına gelince, mobil League of Legends aksiyonuna ne zaman başlayacağımızla ilgili bir duyuru bekliyoruz.

League Of Legends: Wild Rift

Bu yılın başlarında Wild Rift’in “temel oyun sistemleri” ne odaklanan bölgesel bir alfa düzenlendi. Devam etmekte olan kapalı beta, oyuncuların “ilerleme, seviye atlama ve denge” için yapılan değişiklikler hakkında geri bildirim almaya çalışıyor.

Kapalı betaya girmek biraz zordur. Öncelikle, yukarıda belirtilen bölgelerden birinde olmanız gerekir. Ardından, Google Play’de Wild Rift’e ön kayıt yaptırmanız gerekir. Oradan, her şey bir şans meselesi – Riot Games, oyuncuları ön kayıt listesinden rastgele seçiyor, yani şansınızı artırmak için yapabileceğiniz pek bir şey yok.

League of Legends: Wild Rift, çok çeşitli cihazlarda oynanabileceğini umuyor ve ekip, “Wild Rift’in temel oyunundan ödün vermeden minimum özellikleri [düşürmek]” için elinden gelen her şeyi yapıyor. Şimdilik, oyunu çalıştırmak için aşağıdaki veya daha iyi numaralara sahip bir telefona ihtiyacınız olacak:

League of Legends: Wild Rift Sistem Gereksinimleri

  • CPU: 4 çekirdekli, 1.5Ghz veya daha iyisi
  • RAM: 1,5 GB
  • Çözünürlük: 1280 x 720

yukarıdaki özelliklere sahip mobil cihazlarda League of Legends: Wild Rift sorunsuz bir şekilde oynanalabilir.

Maalesef kapalı beta şuan için Türkiye’deki oyuncular için mevcut değil.Betaya girecek kadar şanslıysanız, bir Gizlilik Sözleşmesi imzalamanıza gerek yoktur. Ve herhangi bir hatayla karşılaşırsanız, sorunun çözülmesine yardımcı olmak için Riot’un Oyuncu Desteği sayfasına gidebilirsiniz . Final oyununun resmi çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın