Ertelenen VALORANT Rekabetçi Modu Tekrar Aktif! - TRESPOR

Ertelenen VALORANT Rekabetçi Modu Tekrar Aktif!

 Ertelenen VALORANT Rekabetçi Modu Tekrar Aktif!
Okunuyor Ertelenen VALORANT Rekabetçi Modu Tekrar Aktif!

VALORANT Rekabetçi Modu 1.02 yaması ile birlikte gelmesi planlanıyordu.Ancak düzeltilmesi gereken sorunların devam etmesi üzerine Valorant ranked modu ileri bir tarihe ertelenmişti.Valorant Türkiye Ekibi,geçtiğimiz saatlerde Twitter hesabı üzerinden Ranked Modunun tekrar aktif olduğunu duyurması üzerine,oyun severleri bir hayli sevindirdi.

VALORANT Rekabetçi Modu Tekrar Aktif!

 VALORANT Rekabetçi Modu Tekrar Aktif

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan 1.02 yaması ile birlikte,oyuncuların en çok beklediği rekabetçi modu sunucularda aktif hale getirilecekti.Ancak ranked modunda tespit edilen hatalar modun ileri bir tarihe ertelenmesine sebep olmuştu.

League of Legends’dan tanıdığımız başarılı oyun şirketi Riot Games,kısa bir süre önce FPS oyunu Valorant’ı piyasaya sürmesiyle birlikte büyük ses getirmişti. Lol’de yakaladığı başarıyı FPS oyununda da yakalamak isteyen Riot ekibi,dereceli maç sistemini 1.02 yamasıyla birlikte VALORANT’a da getireceğini duyurmuştu.Yayınlanan yeni yama ile birlikte oyunda farklı hatalar tespit edilmesi, rekabetçi modunun ertelenmesine sebep olmuştu.

Valorant Resmi Twitter hesabı üzerinden resmi açıklama yapan ekip,rekabeti riske sokacak hataların giderildiğini,25 Haziran saat sabah 6:00 itibari ile sunucularda tekrar aktif edileceği bilgisini paylaştı.

Paylaşılan bu haber oyun camiasında büyük ses getirdi bile.Valorant Teslim Olma Seçeneği Geliyor konumuza da göz atmayı unutmayın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın