Las Venturas GTA 6 Harita Tasarımı Ortaya Çıktı! - TRESPOR

Las Venturas GTA 6 Harita Tasarımı Ortaya Çıktı!

 Las Venturas GTA 6 Harita Tasarımı Ortaya Çıktı!
Okunuyor Las Venturas GTA 6 Harita Tasarımı Ortaya Çıktı!

Las Venturas GTA 6 Harita Tasarımı Ortaya Çıktı!Grand Theft Auto serisinin merakla beklenen bir sonraki serisinin çıkış tarihi belli olmadığından, hayranlar kendi konseptlerini geliştirdiler.

Las Venturas GTA 6

GTA 6 hakkında aslında geliştirilme aşamasında olması dışında hiçbir şey bilmesek de, serinin bazı hayranları, özellikle Las Venturas şehri olmak üzere San Andreas’ta görülen Batı Kıyısı ortamına geri dönmeyi umuyorlar.

Gerçek hayattaki Las Vegas’ı temel alan bu, GTA V’de görülen şehir / çöl ayrımı için bir fanın alay ettiği gibi bir fırsat sağlayacaktır.

Las Venturas GTA 6 konsepti

 GTA 6 Konsepti

GTA V’te, haritanın bir kısmı kentsel olmasına rağmen, büyük bir kısmı aslında daha kırsaldı.Reddit’te bir GTA hayranı,büyük şehir ortamını Las Venturas’ı çevreleyen geniş bir çöl alanıyla birleştirdi.

Bu harita tasarımı yalnızca GTA V’lerden değil, aynı zamanda dış bölgeler olarak adlandırılan büyük bir çöl alanını da içerecek olan  Cyberpunk 2077’den ilham alıyor. Bu, tıpkı Las Venturas’ın burada yaptığı gibi, ana ‘Gece Şehri’nin dışında oturacak.

las venturas GTA 6 haritası

San Andreas oyuncularının bileceği gibi, Bone County, haritanın kuzeyindeki büyük kumlu alandır ve çok gizli Alan 69’u (elbette Alan 51’den esinlenmiştir) barındırır.

Fort Carson, Bone County’deki en büyük kasaba olan bu harita konseptine geri dönüş yapıyor. Şehir için, ikonik Vegas şeridine sahip ve sadece Günah Şehri’nde mümkün olabilecek tüm suç olaylarını hayal ediyor.

Şuan için GTA 6 hakkında çok az şey biliyoruz.Oyuncuların büyük bir kısmı Las Venturas etrafına yoğunlaşırken,bir kısmı da Liberty City veya Vice City olmak üzere doğu sahiline geri dönüşü öneriyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın