CS GO AIM GELİŞTİRME TEKNİKLERİ - TRESPOR

CS GO AIM GELİŞTİRME TEKNİKLERİ

 CS GO AIM GELİŞTİRME TEKNİKLERİ
Okunuyor CS GO AIM GELİŞTİRME TEKNİKLERİ

CS GO AIM geliştirme rehberine hoşgeldiniz. Bugünkü yazımızda sizlere CS GO’da aiminiz nasıl gelişir, onu göstermeye çalışacağım. CS GO Aiminiz geliştikçe daha iyi oldukça spray kontrolleriniz  düzelecek daha iyi spray atmaya başlayacaksınız. CS GO Aiminiz geliştikçe denediğiniz one tapler zamanla yerine oturacak adamı öldürmek için can çekişmeyeceksiniz. Tabi bu dediklerim bu yazıyı okuduktan sonra ya da dediğim yöntemleri yaptığınız an etki edip bi anda ace clutch one tap atacak değilsiniz. Zamanla gelişip ilerleteceğiniz bir durum ancak bi yerden başlamak en iyisidir.

Bunun için bol bol antreman yapmak, ölüm maçı atmak ya da rekabetçi girmek eğer düzenli bir oyuncu iseniz işe yarar diyebilirim. Sonuçta bir işte iyi olmak için bol bol antrenman yapmak ve o işin üzerine yoğunlaşmak gerekir. Ölüm maçı atmak istediğiniz silah üzerine yoğunlaşarak o silahı daha iyi kullanmanızı sağlar. Sonuçta bildiğiniz o silah üzerine yoğunlaşıp çalışmış oluyorsunuz. E ölüm maçından bahsettik, bir diğer yöntem de bol bol rekabetçi maçı girmek. Rekabetçi oynamak hem sizin oyun bilginizi arttırır hem de CS GO aiminizi geliştirir. Girdiğim her maçta Ruslar ya da troll çocuklar geliyor dediğinizi duyar gibiyim. Bunun için de Discord sunucularından kendinize takım arkadaşları bulmanızı öneririm. Mesela bizim Discord sunucumuza gelerek kendi rankında rekabetçi oynayacak takım arkadaşları bularak oynadığın oyundan zevk alabilirsin. Katılmak için Discord Linkimiz tam şurda. Discord Sunucusu

Ve geldik CS GO AIM geliştirme için önerebileceğim son yönteme; Antrenman. Ölüm maçı ve rekabetçi girmek dışında Crosshair ayarımızı değiştiğimiz oda gibi Steam Atölyelerinde aiminiz üzerinde çalışabilmeniz için yüzlerce aim geliştirme haritaları bulunuyor. Ben şimdi size en çok kullanılanlardan birini göstereceğim. Boş vakitlerinizde girip istediğiniz silahla aim geliştirebilirsiniz.

Evet şimdi Steam Atölyesinden vereceğim linkteki  Aim Botz – Training haritasına abone oluyoruz. Atölyenin linki şurada; Steam Atölyesi

Burada aşağı gelerek ”Abone Ol” diyoruz.


Daha sonra oyuna girip oynaya basıyoruz. Üst taraftaki sekmeden atölye haritaları diyerek biraz önce CS GO AIM’imizi geliştirmek için abone olduğumuz Aim Botz – Training haritasını seçip başlat diyoruz.

Ve haritamız açıldı burada çevrenizdeki botlara karşı spray atmaya çalışarak spray kontrolünüzü geliştirebilirsiniz. Ya da one tap atışları deneyerek one tap kısmında CS GO AIM’inizi geliştirebilirsiniz. İyi eğlenceler, kolay gelsin.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın