Valorant Ölüm Maçı Modu Bu Hafta Geliyor!

Valorant Ölüm Maçı Modu 5 Ağustos’da geliyor.Valorant’ın en çok talep edilen özelliklerinden biri nihayet oyunun ikinci perdesine ulaşacak. Riot’a göre, Valorant Ağustos ayında ikinci dönemin piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra herkes için ücretsiz bir Deathmatch modu alacak.

Valorant Ölüm Maçı Modu Geliyor!

Valorant deathmachmode

Ölüm maçı modu,her maç standart bir Valorant maçı ile aynı sayıda 10 oyuncu içerecek, ancak takım olmayacak. Her oyuncu kendi başına oynayacak. Bununla birlikte, normal Valorant maçlarından farklı olarak, Deathmatch herhangi bir yetenek veya Spike içermeyecek ve her oyuncu, her ortaya çıktıklarında istedikleri silahları satın almak için sınırsız paraya sahip olacak.

Valorant hayranları, oyunun ilk kez birkaç ay önce kapalı Betaya girmesinden bu yana bir ölüm maçı modu istiyor. Fan talebinin bir kısmı, daha hızlı ve daha az zaman alan bir mod olmasıydı,oyuncuların gerçek bir maça gitmeden önce aim geliştirmek için kolay bir yol. Oyuncular herhangi bir ceza almadan istedikleri zaman Deathmatch oyunlarına girip çıkabilirler.

Valorant’ın herkes için ücretsiz ölüm maçı modu 5 Ağustos’ta piyasaya sürülecek.2.dönem resmi olarak başladıktan bir gün sonra. İlk başta, bu mod sadece bir beta testi olarak mevcut olacak, ancak her şey yolunda giderse Riot bu modu sonsuza dek açmayı planlıyor.

Valorant Deathmatch Modu Özellikleri

  • 10 Oyuncu
  • 3 Saniyelik doğma süresi
  • Kazanmak için yapılması gereken ilk 30 killi almak ya da süre içerisinde en çok killi almak
  • Oyuncular herhangi bir silah satın alabilir
  • Her oyuncu ağır zırhla doğar
  • Oyuncular ful bakiye ile doğacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu