Steam Bedava Oyun! 107 TL Değerindeki İki Oyun Ücretsiz

 Steam Bedava Oyun! 107 TL Değerindeki İki Oyun Ücretsiz
Okunuyor Steam Bedava Oyun! 107 TL Değerindeki İki Oyun Ücretsiz

Korona virüs sürecinde evde kaldığımız günlerde oyun yapımcıları bedava oyun vermeye devam ediyor. Neredeyse her hafta 2 3 kez bedava oyun veren Steam bugün de iki oyunla karşımızda. Steam bedava oyun olarak oyunculara sunduğu bu oyunları kütüphanenize ekledikten sonra ömür boyu sizin olacak. Bedava verilen iki oyunun toplam değeri 107 TL’ye tekabül ediyor. Gelin beraber Steam hangi oyunları bedava veriyor bunlara bakalım

Steam’ın Bu Hafta Verdiği Bedava Oyunlar

1-The LEGO® NINJAGO® Movie Video Game

Tür: Açık Dünya, Aksiyon, Komedi, LEGO, Ninja

Steam bedava oyun rehberimizin ilk oyunu bir lego oyunu. Yepyeni LEGO NINJAGO oyunuyla içinizdeki ninjayı açığa çıkarın! En sevdiğiniz ninjalar olan Lloyd, Jay, Kai, Cole, Zane, Nya ve Master Wu ile oynayarak memleketleri NinjaGO adasını kötü Lord Garmadon ve Köpek Balığı Ordusuna karşı savunun. Duvarda koşarak, yüksekten atlayarak ve NinjaGO’nun düşmanlarıyla savaşarak üst kademelere çıkıp ninja savaş becerilerinizi geliştirin ve Ninja çevikliği sanatında ustalaşın. Sadece LEGO NINJAGO oyununda her biri kendine has eşsiz Mücadele Dojo’suna sahip 8 adet aksiyon dolu mekanda yaşayabilirsiniz. Ayrıca Savaş Haritalarının sayesinde, en çok dört oyunculu yarışmalarda arkadaşlarınız ve ailenize karşı oynayabilirsiniz!

Oyunun Steam Mağaza Fiyatı: 89.00 TL
Kampanya Bitiş Tarihi: 22 Mayıs 09:59
Oyunu ücretsiz olarak Steam kütüphanenize eklemek için tıklayınız.

2- Four Kings One War

Tür: Strateji, Masa Oyunu, Satranç

Steam bedava oyun rehberimizin ikinci oyunu bir strateji oyunu. Four Kings One War, PC ve Mac için tasarlanmış, sıra tabanlı, tek veya çok oyunculu oynanabilen bir strateji oyunudur. Satranç severler için müthiş bir fırsat!

Oyunun Steam Mağaza Fiyatı: 18.50 TL
Kampanya Bitiş Tarihi: 19 Mayıs 10:00
Oyunu ücretsiz olarak Steam kütüphanenize eklemek için tıklayınız.

Toplam fiyatı 107 TL‘yi aşan The LEGO® NINJAGO® Movie Video Game ile Four Kings One War adlı 2 adet oyunu Steam Kütüphanenize eklemek için vermiş olduğumuz bağlantılara tıklayıp, hesaba ekle butonuna basmanız yeterli olacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın