Cyberpunk 2077 Oyunu İçin Yeni Yama

 Cyberpunk 2077 Oyunu İçin Yeni Yama
Okunuyor Cyberpunk 2077 Oyunu İçin Yeni Yama

Cyberpunk 2077 oyunu için yeni yama yayınlandı. CD PROJEKT RED, paylaştığı bilgilerde Cyberpunk 2077’de bulunan pek çok hatanın giderildiğini bildiren bir yama yayınlandığını belirtti. Yamanın ismi Hotfix 1.05 olarak geçiyor ve içerisinde hem PC hem de konsollara özel geliştirmeler barındırıyor.

Çıkış tarihi duyurulduktan sonra sabırsızlıkla beklenen Cyberpunk 2077, kısa süre önce oyun severlerin huzuruna çıktı. Öncesinde birçok kez çıkış tarihi ertelenen Cyberpunk 2077 için büyük umut ve beklenti içinde olan oyun severler, oyunun hazır olmayan şekliyle karşılaşmak zorunda kaldı.

Cyberpunk 2077 Oyunu

Bu nedenle Cyberpunk 2077, bir önceki PS ve Xbox oyun konsollarında oynanmayacak bir şekilde çalıştı ve yeni nesil sistemlerde de çalışırken zorluk yaşıyordu. Cyberpunk 2077, görmezden gelinemeyecek kadar çok hata içeriyordu. Hal böyle olunca CD PROJEKT RED, oyunun çıkış tarihinin sonrasında, hataları en aza indirgemek içim yoğun bir çalışmaya girişti. Cyberpunk 2077’nin çıkışından kısa süre sonra ilk yamayı yayınlayan CD PROJEKT RED, kısa süre önce ise Hotfix 1.05 isimli yamayı yayınladı.

Cyberpunk 2077 Hotfix 1.05 Yaması

CD PROJEKT RED’in Cyberpunk 2077 için yayınladığı Hotfix 1.05 yaması, oyun severlerin beklediği üzere birçok hatanın giderildiği ve aynı zamanda iyileştirmelerin sunulduğu bir yama özelliği taşıyor. Yapımcı şirketin yayınladığı yama notlarında, giderilen hataların upuzun olduğu görülüyor. Bu yama ile Cyberpunk 2077, görevler, oynanış, görsellik, kullanıcı arayüzü ve performans kategorilerindeki pek çok hatalardan arındı. Oyunda giderilen önemli hatalar ise karşımıza şu şekilde çıkıyor:

  • Görevlerde yaşanan ya da görülen birçok hatalar giderildi.
  • Siper alan NPC’lerin tepki süreleri düzeltildi.
  • HDR’a az da olsa sıcaklık eklendi.
  • Oyunun iyileşmesine yardımcı ve çökmesine engel olacak geliştirmeler yapıldı.

Cyberpunk 2077 Hotfix 1.05 yaması, aynı zamanda hem PC hem de konsol cephesine özel bazı geliştirmeler ve iyileştirmeler de sunuyor. PC cephesinde yer alan geliştirmelerin büyük bir kısmı, oyunun performans ve kararlılığına katkı sağlayacak. Yama, PC için kısa süre içerisinde yayınlanacak.

Cyberpunk 2077 oyunu ile ilgili görüşlerinizi, sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın