The Day Before Oynanış Videosu Statüyü İleriye Çıkarıyor

The Day Before Oynanış

The Day Before yeni oynanış videosu daha çıkardı. Oyun videosunda yeni teknik altyapıyla birlikte oyunlarda alışık olmadığımız yeni özellikler barındırıyor. Ancak bazı konularda geri kaldığı açıkça belli oluyor. Videoda geliştirme altyapısında olduğu bunlar normal gözükebilir. Oyun çıkışının olmasıyla birlikte göze batan bütün düzeltilmesi gereken alanlar yapılması bekleniyor. Yeni oynanış videosuyla birlikte oyunu bekleyenlerin sayısı da daha da artacak gibi gözüküyor. Hayatta kalma zombi oyunu olarak kendi e vreninde bolca söz ettirecek nitelikler taşıyor.

The Day Before Oynanış

The Day Before oyunu gösterilmesiyle birlikte ilk olarak araç seyahat olarak başlangıç gösteriyor. Engeli arazilerin olması ve çamurlu yolların batık olmasıyla zorlu yolları göstermiş oluyor. Bu durum diğer oyunlardan farklılık göstererek kendini benimsetiyor. Küçük kasaba başlamasıyla birlikte olaylar ileriye doğru geçiş yapıyor. Daha önceki videolarında şehirden görünüm sağlanmıştı. Burada kasaba yer olmasıyla birlikte haritanın büyük olduğu şimdiden belli oluyor. Macera bir dinlenme tesisi gibi olan bir yerde devam ediyor. Araç içi özellikler benzine yer verildiği ve aracımızın bakım yapılması gerektiği gözüküyor. Araç fazla kullanılmasıyla birlikte lastiği iniyor. Bunun tamiri de yapılıyor. Fazla eşya toplama özellikleri de barındıran oyun oldukça etkileyici bir yapısı bulunuyor.

Oyunun en çok göze batan kısmı olarak vuruş ve hedef alma kısmı olarak görülüyor. Videodan belli olmasıyla birlikte hedefi vurmak ve hedefe nişan almak çok zor görünüyor. Nişan vuruş sekmesi aşırı derece fazla duruyor. Ancak bu durum kişileri kendinden söz ettirmek yapılmış ve geliştirilme aşamasında olduğu bırakılmış gibi gözüküyor. Oyunun çıkış zamanı geldiği bu durumlar çok rahat bir şekilde aşılması bekleniyor.

Diğer yandan oyunda belli bir bölgeye gittiğinizde araştırmaya altına aldığınızda başka oyuncularında buraya gelip baskın yapabileceği yer verilmiş durumda. Oyunda tek başına ilerleme sıkıntılı olarak gözüküyor. Ayrıca önceki videosunda takım arkadaşıyla görüşme olayına yer verilmişti. Bu durumdan dolayı yoğun tepki almasına neden olmuştu. Görüşmeler samimiyetli olmamasından dolayı göze batan kısım oluyordu. Yeni video da karakter arkadaşıyla birlikte hareket etmesine buna yer verilmemiş durumda. Oyun kendine has özellikleriyle büyük bir çıkış ivmesi yakalayabilir. İlerleyen zamanlarda neler olacak göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu