League of Legends 2021 Sezon Öncesi Güncellemesi Yayınlandı

League of Legends 2021 Sezon Öncesi Güncellemesi Yayınlandı

Riot Games, League of Legends 2021 sezon öncesi için planlanan büyük ürün revizyonu hakkında bazı ayrıntıları ortaya çıkardı; orman öğelerinin başlatılması, bekleme süresinin azaltılması, ağır yaralar ve çok daha fazlası. Şu ana kadar edindiğimiz bilgiler şu şekilde.

22 Haziran’da league of Legends’in 2021 öncesi sezon boyunca büyük bir oyun içi mağaza ve eşya yeniden işleme alacağı duyurulduğundan beri, oyuncular mağazada ne olacağını görmek için can atıyordu.

Neyse ki, 7 ağustos’taki bir blog yazısında Riot, 2020 Dünya Şampiyonası’ndan sonra gelmesi beklenen güncelleme için planlanan önemli ayrıntıların çoğunu açıkladı.

Elemental Riftler gibi büyük değişiklikler genellikle League of Legends sezon öncesi test edilir.

Sezon öncesi güncelleme, Riot’un 10.sezon için Elemental Drakes’te görüldüğü gibi planladığı en büyük değişikliklerden bazılarını test etmek için kullanılırken, profesyonel oyuncular rekabete ara veriyor.

Riot, League of Legends’de “açık bir amaç” ile sadece “cilalanmış” öğelere sahip olma hedefine göre yola çıktığı için, 2021 sezon öncesi için, tüm öğe sistemi yeniden işlemeyi planlıyor.

League of Legend’s 2021 İtem Yenilikleri

Önde gelen oyun Tasarımcısı Mark ‘Scruffy’ Yetter, bu ayrıntılardan bazılarını paylaştı ve Orman itemleri, bekleme süresinde azalma ve iyileştirme azaltmanın daha önce açıklanan değişikliklerle birlikte güncelleneceğini ortaya koydu.

Bu sezon öncesi ürün revizyonu hakkında çok büyük yeni blog:

  • İyileşme azaltma ve ağır yaralar
  • Bekleme Süresi Azaltma yeteneği acele içine değişiyor
  • Orman öğeleri yeni başlayanlar haline geliyor
  • Her sınıf için hedefler

League of Legends 2021 Sezon

League of Legends 2021 sezon öncesi orman eşyaları

LoL geliştiricisi, orman öğelerinin destek oyuncularına benzer şekilde yeni başlangıç ​​öğelerine dönüştürüleceğini, böylece standart öğeler oluşturmaya hemen başlayabileceklerini açıkladı.

Hâlâ son ayrıntılar üzerinde çalışırken, bu yeni eşyalar için oyun boyunca smite büyülerini yükseltmelerine izin verecek “destek görevleri gibi bir şey” keşfettiklerini de paylaştı.

Yeni orman eşyaları, desteklerle yaptığımız gibi olacak. Ormancılar için başlangıç ​​öğesi tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ve hemen normal öğeler oluşturmaya başlayabilecekler.

2021 sezon öncesi için Bekleme Süresi ve Yetenekler

Bekleme süresinin azaltılması, sezon öncesi güncellemenin bir başka önemli parçasıdır. İstatistik artık “Yetenek” olarak değişirken,% 40 bekleme süresi kısıtlaması tamamen kaldırılacak ve bu eşya efekti doğrusal ölçeklemeye sahip olacak.

Bekleme süresinden Yetenek Süratine geçişi ayarlarken hedefimiz, şampiyonlarda ortalama olarak aynı miktarda Bekleme Süresi Azaltma olmasıdır.

(bunu neden yapıyoruz), inşa esnekliğinin önemli ölçüde daha iyi olması ve aceleci olmayan yapılara karşı acele etme konusunda daha fazla seçenek olması.

İyileştirme Azaltma, Ağır Yaralar ve daha fazla değişiklik

Summoner’s Rift ekibi ayrıca sezon sonu güncellemesinden önce İyileşme Azaltımını vurgulayarak, Senna gibi iyileştirici ağır şampiyonların eklenmesinin ardından Ağır Yaraların “güçsüz kaldığını” ve 2020 Dünya Şampiyonası’ndan sonra İK öğesini güçlendireceklerini iddia etti.

Riot, “Grievous Wounds’u, aşırı iyileşme durumlarına daha etkili bir şekilde karşı koyan daha keskin bir etki yapmak istiyoruz,” dedi ve gerekliyse, rünlerden, eşyalardan ve şampiyonlardan “biraz iyileştirme yapacaklarını” da sözlerine ekledi.

Daha sonra, Tenacity’nin her şampiyon rolü için hedeflerini ve bu sezon öncesi değişikliklerin oyun içi esnekliği ve geliştirme yollarını geliştirmelerine nasıl yardımcı olacağını açıklamadan önce bazı ayarlamalar yapacağını duyurdular.

Bu değişikliklerin kesin tarihi hala belirsiz olsa da, sezon öncesi genellikle Kasım veya Aralık’taki Dünya Şampiyonası’ndan sonra gerçekleşmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu