Halo Direktörü, Infinite'in Çok Oyunculu Başlamayacağı Söylentisini Reddetti - TRESPOR

Halo Direktörü, Infinite’in Çok Oyunculu Başlamayacağı Söylentisini Reddetti

 Halo Direktörü, Infinite’in Çok Oyunculu Başlamayacağı Söylentisini Reddetti
Okunuyor Halo Direktörü, Infinite’in Çok Oyunculu Başlamayacağı Söylentisini Reddetti

Halo Infinite’in çok oyunculu ile başlatılmayacağını belirten bir söylenti sosyal medyayı salladıktan sonra, oyunun topluluk Direktörü bunun tamamen yanlış olduğunu doğruladı.

Xbox Games’in en son Vitrini sırasında Microsoft’un amiral gemisi olmasına rağmen, bazı çevrimiçi hayranlar Halo Infinite gameplay demosu nedeniyle hayal kırıklığına uğradı ve bazıları yeni nesil donanım için standart olmadığını söyledi.

Bu nedenle, bu noktada Halo hakkında konuşmayan birini bulmak zor.Grçeği değil, yanlış bilgiyi yaymak çok kolay..

Yanlış bilgi, 24 Temmuz’da, birinci şahıs nişancının kaynaklarından birine göre çok oyunculu olarak piyasaya sürülmeyebileceğini söyleyen endüstri içeriden Brad Sams’den çıkan bir söylentiydi.Ancak durum böyle değildi, birkaç saat sonra, 343 Industries’deki topluluk direktörü Brian Jarrard, Twitter’da  söylentinin saçmalık olduğunu söyledi.

Canlı yayın sırasında oyunun çok oyunculu hakkında detayların yakın gelecekte olacağını doğruladı.Bunun da ötesinde, Halo’nun arkasındaki tarih ve çok oyunculu sahneyi nasıl değiştirdiği göz önüne alındığında, çok oyunculu topluluk inanılmaz derecede güçlü. Oyuncuların büyük bir bölümünün sadece çok oyunculu oynadığını söylemek yanlış olmaz. Eğer Infinite daha sonraki bir tarihte gelip gelmediğine bakılmaksızın çok oyunculu olarak başlamazsa, dünyadaki en belirgin sorun olurdu.

Ne yazık ki, çok oyunculu hakkında resmi olarak gerçekleşmesi dışında hiçbir şey bilmiyoruz. Modların, haritaların, silahların vb. Sayısı tam bir sır olarak kalmaktadır, daha fazla bilgi edinmek için sadece birkaç ay daha beklememiz gerekir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın