FIFA 21 Çıkış Tarihi Açıklandı, Ücretsiz Yeni Nesil Yükseltmeyi Destekleyecek! - TRESPOR

FIFA 21 Çıkış Tarihi Açıklandı, Ücretsiz Yeni Nesil Yükseltmeyi Destekleyecek!

 FIFA 21 Çıkış Tarihi Açıklandı, Ücretsiz Yeni Nesil Yükseltmeyi Destekleyecek!
Okunuyor FIFA 21 Çıkış Tarihi Açıklandı, Ücretsiz Yeni Nesil Yükseltmeyi Destekleyecek!

EA, FIFA 21’in mevcut nesil sürümleri için çıkış tarihini açıkladı ve yeni nesil konsollara ücretsiz bir yükseltme sözü verdi.EA Play akışında FIFA 21 hakkında bildiri olmamasına rağmen, oyunun web sitesi bir dizi yeni bilgi ile güncellendi. Bunların başında FIFA 21, PS4, Xbox One ve PC için Origin ve Steam aracılığıyla 9 Ekim’de yayınlanacak. Yeni konsollar için henüz resmi bir çıkış tarihi olmaması nedeniyle yeni nesil konsollar için çıkış tarihi de açıklanmadı. Yeni nesil konsollar için  FIFA 21’in resmi çıkış tarihleri ​​bu yılın ilerleyen aylarında açıklanacak.

FIFA 21 1 Ekim’den İtibaren oynanabilecek

Satın alınan sürüme bağlı olarak, oyuncular FIFA 21’e çıkış tarihinden önce erişebilirler. FIFA 21 Ultimate Edition veya Champions Edition 6 Ekim’den itibaren erişime izin verirken, EA Access ve Origin Access aboneleri 1 Ekim’den itibaren oyunun İlk denemesine girebilecek.

FIFA 21, Microsoft’un Xbox’ta Akıllı Teslimat’a verdiği yanıt olan EA’nın Çift Yetki sistemini de kullanacak. Dual Entitlement, hem PlayStation hem de Xbox platformlarında çalışacak ve PS5 veya Xbox Seires X satın almanız durumunda FIFA 21’in yeni nesil yükseltilmiş sürümünü hiçbir ek ücret ödemeden oynayabileceksiniz. EA, PS4’te fiziksel olarak FIFA 21’iniz varsa, yükseltilmiş sürümü oynamak için disk sürücüsünün de olması gerektiği için disk sürücülü bir PS5 satın alınması gerektiğini söyledi.

Dual Entitlement ayrıca Ultimate Team’deki tüm ilerleme ve içerikleri bol miktarda kaydetme verisi taşıyor. Çevrimiçi sezonlarda, kooperatif sezonlarında, kariyer modunda ve profesyonel kulüplerdeki ilerleme belirli konsollara bağlıdır, bu nedenle yükseltme yapılırsa aktarılmayacağını da bildirdi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın