Rogue Company Karakterler Rehberi - TRESPOR

Rogue Company Karakterler Rehberi

 Rogue Company Karakterler Rehberi
Okunuyor Rogue Company Karakterler Rehberi

Rogue Company ‘nin kapalı beta sürümüne, her biri kendi benzersiz yeteneklerine sahip altı ücretsiz oyun karakterleri ile tanışalım.

Rogue Company Karakterleri

Rogue Company, Hi-Rez stüdyoları tarafından yayınlanan yeni bir üçüncü şahıs taktik nişancı oyunudur.Hi-Rez’in orijinal geliştirme ekibi First Watch Games’in ilk tanıtımını yapmıştı. Yeni başlık,Counter-Strike ve VALORANT  gibi oyunların taktiksel yeteneklerini  her iki oyundan da karıştırarak ve kendi dönüşünü yaparak çıkıyor. Hayranlar, kurucu sürümleri satın alarak kapalı beta sürümüne erişebilirken, oyunda ek satın alınabilir içerik olacağını bilmesi gerekir.

Rogue Company sonunda ücretsiz olacak, bu yüzden mikro işlemlerin ufukta muhtemel olduğu anlamına geliyor. Bu mikro işlemler, oyuncuların savaşmayı seçebileceği standart kozmetik ekipmanlardan, emote’lardan, afişlerden ve Rogues’ten oluşacak. Oynamak için iyi bir ücretsiz karakter listesine erişemediğinden endişe duyan oyuncular için 6 ücretsiz karakteri tanıyalım.

Şu anda, Rogue Company’de, oyuncuların ödemek zorunda kalacağı premium içerik olan gelecekteki eklemelerle altı ücretsiz Rogues var. Listede ilk olarak, dikenli tel tuzaklarını kullanarak düşmanları yakalamak ve yavaşlatmak konusunda uzmanlaşmış bir haydut olan Trench var. Şeritleri kontrol edin ve yolunuza çıkan düşmanları yok edin.

Kaleyi tutmak ve muhafazakar bir şekilde oynamak isteyen oyuncular, orta menzilli savaşlarda uzmanlaşmış ve ekibine yeterli destek sağlayan Saint ile başa çıkmak isteyebilirler. Eğer koşma ve silahlanma sizin oyun tarzınız ise, o zaman Ronin, düşmanları bir saldırı Barajı ile kafa kafaya şarj etmede en iyi olan hızlı suikastçıdır.

Oyuncular Dima‘nın mean kupasını birçok tanıtım sanatında görmüş olabilirler. Dima ve korkutucu altın maskesi,takımın yıkıcı uzmanıdır ve patlayıcılarla şeritleri yıkmaya eğilimlidir.

Saint‘nin destek yönlerini ve aynı zamanda rakiplerinize korku salmak istiyorsanız, Anvil oynamanız gereken karakterdir .Anvil, patlayıcıları ve av tüfeği ile düşmanlara baskı uygular, ancak barikatlarla da kötüleşebilir. Oynaması ücretsiz kadroda son olarak, düşmanlarını takip etme, ekibine önemli veriler sağlama ve ciddi hasar verme yeteneğine sahip sinsi bir delikanlı olan Dallas bulunuyor.

Mevcut karakter listesi oldukça etkileyici ve  çok çeşitli oyun stilleri sunuyor. Rogue Company’nin başarılı olup olmadığını ancak zaman gösterecek..Ancak kesinlikle potansiyeli var!

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın