CS Go Övgü Nedir,Övgü Hizmeti Nasıl Alınır? - TRESPOR

CS Go Övgü Nedir,Övgü Hizmeti Nasıl Alınır?

 CS Go Övgü Nedir,Övgü Hizmeti Nasıl Alınır?
Okunuyor CS Go Övgü Nedir,Övgü Hizmeti Nasıl Alınır?

CS:GO Güven faktörü iyileştirme için en önemli nokta,Steam profilinize yapılan olumlu övgü yorumlarıdır. CS Go Övgü hizmeti ile güven faktörü iyileştirebilir,kendi seviyenizdeki oyuncularla keyifli oyun gerçekleştirebilirsiniz.

CS Go Övgü Nedir?

CS Go Övgü

Oyun içinde aldığımız raporlar güven faktörünü düşürür.Çeşitli yazılımlar kullanarak oyuna girdiğinizde diğer oyuncular tarafından raporlanarak kırmızı güven faktörüne sahip olursunuz.Bu durum,oyunu oynanmaz hale getiren en önemli faktörlerden biridir.

Counter Strike Global Offensive oyununu keyifli bir şekilde oynayabilmek için kendi denginiz de oyuncularla karşılaşmanız gerekir.Güven faktörünüz ne kadar yüksek ise takımınıza gelen oyuncular da o kadar kaliteli olacaktır.Güven faktörü iyileştirmenin çeşitli yolları vardır.Bu yöntemleri inceleyebilmek için GÜVEN FAKTÖRÜ İYİLEŞTİRME konumuza mutlaka göz atmanızı öneririz.

CS Go Övgü Hizmeti Nasıl Alınır?

CS:Go övgü hizmeti satın al işlemi manuel olarak yapılırsa güven faktörünüz çok kısa sürede yükselecektir.Çeşitli programlar ile yapılan övgü hizmeti daha kötü sonuçlar doğurabilir.Bu yüzden yorumlar, gerçek Steam kullanıcıları tarafından yapılmalıdır.

Trespor güvencesi ile  Övgü Hizmeti Satın Alabilirsiniz.Bizden aldığınız hizmet için herhangi bir şifre veya daha farklı şeylere ihtiyaç duyulmamaktadır.Sadece övgü yapılmasını istediğiniz Steam Profil linkini bizlere ileterek bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Övgü Hizmeti Yüzünden Banlanır mıyım?

Hayır.Tüm yorumlar gerçek Steam kullanıcıları tarafından manuel olarak yapılır.

Süreç Nasıl İşliyor?

Profilinizi bizlere ilettikten sonra sizlerin belirlediği bir topluluk sunucusuna giriş yapıyorsunuz.Bu esnada AFK kalabilirsiniz.Kısa süre de övgü gönderim işlemi başlayıp tamamlanıyor.

Kullanıcı Adı-Şifre Verecek Miyim?

Hayır.Bizlere iletmeniz gereken tek şey Steam Profil linki.

Övgüler Biranda Mı Geliyor?

Hayır.Profilinize övgüler program veya bot ile yapılmadığı için yavaş bir şekilde gelecektir.Bu saye de daha temiz ve sorunsuz işlem sağlanmaktadır.

Şuan için toplam 500 kişilik ekip ile çalışmaktayız. CS:GO 500 Övgü Hizmeti Fiyatı 50 ₺‘dir. Sipariş vermeden önce diğer hizmet veren kişileri araştırabilirsiniz.Bizim en büyük farkımız,ulaşılabilir ve ASLA bot gönderimi yapmamamızdır.Sipariş için İletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın