Empire Of Sin, 1 Aralık'ta Çıkıyor! – TRESPOR – Oyun Dünyası

Empire Of Sin, 1 Aralık'ta Çıkıyor!

Empire Of Sin, 1 Aralık’ta Çıkıyor!Ön siparişler, özel bir görev ve işe alınabilen bir karakter içeren The Good Son paketi ile birlikte gelecek.

Empire Of Sin

Romero Games tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayınlanan yeni bir strateji oyunu olan Empire of Sin , Microsoft Windows, macOS, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için 1 Aralık’ta piyasaya sürülecek.

Tek oyunculu oyunda, oyuncular, Chicago’daki Yasak Dönemi’nde birkaç mafya patronundan birinin rolünü üstlenirler, rakip patronların işlerini devralmak ve suç imparatorluğunu kurmak için askerlerinin eylemlerini kontrol eder. Art deco tarzında tasarlanan oyun, gerçek dünyadaki tarihi bir ortamda geçiyor ve oyuncuların rakiplerini katletmek yerine strateji becerilerini geliştirmelerine izin veriyor.

Patronlar, konuşmalarını, kumarhanelerini, genelevlerini ve diğer yasadışı girişimlerini yönetmek için 16’ya kadar asker toplayabilir. Oyun, imparatorluğu inşa etmek için bir para birimi olarak alkol kullanıyor. Alkol oyuncular tarafından üretilebilir, müttefiklerden alınabilir veya görevleri tamamlayarak ödüllendirilebilir. Alkol kalitesi, örneğin zamanla değer kaybetmek gibi ucuz kaçak içki ile etkisini belirleyebilir.

1999’daki Mob Rule oyununa benzeyen Empire of Sin, ortak bir düşmanı yenmek için rakip çetelerle doğrudan mücadele, rüşvet veya ittifaklar içerebilir. Karakterler çeşitli farklı özelliklere sahiptir. Örneğin, saç tetikleme özelliğine sahip bir karakter, silahlarına ulaşmak ve emirleri görmezden gelmek için biraz hızlı olabilir. Zamanla askerler, öne geçmek için hangi özelliklerin kendilerine en uygun olduğunu öğrenirler.

Eşi ve kocası olan Brenda ve John Romero tarafından, baş tasarımcı Brenda olarak geliştirilen Empire of Sin, Brenda’nın Wizardry video oyunu serilerindeki, tarihi masa oyunlarındaki ve RPG’deki önceki deneyiminden esinlenmiştir. Çift, tarihi simülasyon oyunlarıyla tanınan Paradox Interactive ile ortaklık kurdu.

Steam veya Paradox web sitesi üzerinden mafya oyunu ön sipariş verebilirsiniz. Ön siparişler, özel bir görev ve işe alınabilen bir karakter içeren The Good Son paketi ile birlikte gelir. Standart sürüm 61 TL olarak listelenmiştir, ancak planlanan Deluxe ve Premium sürümler de vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu