CS:GO Anlık Oyuncu Rekorunu Kırdı!

Günümüzün en popüler FPS tabanlı aksiyon, rekabetçi oyunu Counter Strike Global Offensive, yani CS GO dün daha önceden Dota 2’ye ait olan anlık oyuncu rekorunu 1.305.000 anlık oyuncuyla geçmeyi başardı. Bu sayı, tüm zamanların en yüksek anlık oyuncu sayısı olarak kayıtlara geçti. Böylelikle CS:GO anlık oyuncu rekorunu kırmış oldu.

CS:GO Anlık Oyuncu Rekorunu Kırdı!

Geçtiğimiz aylarda daha önce kendi anlık oyuncu rekorunu kıran CS GO, şimdi ise tüm zamanların anlık oyuncu rekorunu kırdı. 18 Nisan cumartesi günü itibariyle anlık olarak 1.305.000 eşzamanlı oyuncuya ulaşan CS:GO, Dota 2’nin dün kırdığı rekoru geçmeyi başardı. Bunun en büyük sebeplerinden biri korona virüs nedeniyle insanların evlerine kapanması olarak görünüyor.

İlginizi Çekebilir: Fpl Kick Listesi! İşte Fpl’den Atılan Oyuncular

 

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi korona virüs nedeniyle evlerine kapanan insanlar, eğlenmek için daha fazla oyun oynamaya başladı. Bunun kanıtı olarak da CS GO anlık oyuncu rekorunu gösterebiliriz. Steam gibi oyun platformlarına akın eden bu kişiler de popüler oyunların anlık oyuncu sayılarında inanılmaz bir artış yaşanmasına neden oluyor. Son dönemde Counter-Strike: Global Offensive’e yönelen oyuncular, Dota 2’nin elinde tuttuğu eşzamanlı oyuncu rekorunu kırmayı başardı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu