Excalibur PUBG Turnuvası Kayıtları Başladı!

 Excalibur PUBG Turnuvası Kayıtları Başladı!
Okunuyor Excalibur PUBG Turnuvası Kayıtları Başladı!

Battle Royale turnuvası olarak ilk akla gelen oyun olarak PUBG olarak geliyor. Ülkemizde ve tüm dünyada bu tür etkinlikler heyecan dolu olmakla beraber geniş kitleye sahip olmaya devam ediyor. Excalibur da yenilik yaparak PUBG turnuvası düzenliyor. Kayıtların başladığı turnuvada son kayıt günü 22 Nisan olarak paylaşıldı.

Excalibur PUBG Turnuvası Ne Zaman?

Excalibur turnuvası başlamasıyla birlikte turnuvanın başlangıç günü olarak 24 Nisan olarak belirlendi. Hafta sonu yapılacak turnuvada Cumartesi ve Pazar günü büyük eğlence olacağı gözüküyor. Ödül payı olarak da 20.000 TL açıklanan yapımda büyük bir macera dolu kapışma olacak. Büyük finale hak kazanan takımların listesi olarak şu şekilde paylaşım yapıldı;

  • 839 Pizza Locale,
  • Digital Athletics,
  • 1907 Fenerbahçe,
  • Fastpay Wildcats
  • Karagümrük Espor
  • Kumiho
  • Xflow

Other Side takımları yer alıyor. Son ikiye kalan takım olarak büyük finali de 9 Mayıs olarak yer aldıracak.

Excalibur PUBG Turnuvası Bilgileri

Yer alan bilgilendirme olarak turnuvanın sunucuları Yağız Efe Vandarbaş ve Berkay Yılmazbayhan sunumunu yapacak. İzleyenleri de ayrı ödüllerin beklemesiyle birlikte seven kitleler ekranların başında yer alacak. Oluşacak turnuvada birinci olan takım 12 bin TL alırken ikinci olan takım 6 Bin TL, üçüncü olan takım ise 2 bin TL olarak yerini alacak. Sizde turnuvada yer almak ve takımınızı göstermek istiyorsanız buradan ulaşım sağlayabilirsiniz.

PUBG E-spor Turnuvaları

Koronavirüs dönemiyle birlikte turnuvalar dünyada büyük etki gösterdi. En azından bu tür turnuvalar büyük firmalar tarafından desteklenmesi oyuncular tarafından büyük etki gösteriyor. Her yıl geçtikçe sektör genişlemeye yeni oyuncular çıkmasına olanak sağlanıyor. Takımların öne çıkması için de bu turnuvalar büyük önem sağlıyor. Türkiye de oldukça E-spor yönelim fazlalaştı. Oyuncu kitlesi her bir oyuna dağılım sağlayarak bütün haberleri takip ediyor.

Turnuva yayınlarında bol miktarda ödül dağıtılmasıyla birlikte oyun içerisinde ödülleri sağlayarak karakterlerini özelleştirebiliyorlar. Turnuvanın olmasıyla birlikte Ramazan vakitlerini iyi değerlendirilecek gibi gözüküyor. Oyuncular şimdiden kayıtlarını oluştururken bir yandan da heyecanla turnuvanın olmasını bekliyorlar. İlerleyen zamanlarda turnuvanın ileriye gelen isimleri sitemizde paylaşımı yapılacak. Sitemizi takipte kalmayı unutmayın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın