Green Man Gaming Yaz İndirimi - TRESPOR - Oyun Dünyası

Green Man Gaming Yaz İndirimi

 Green Man Gaming Yaz İndirimi
Okunuyor Green Man Gaming Yaz İndirimi

Green Man Gaming Yaz İndirimi, önümüzdeki iki buçuk hafta boyunca satışa sunulan 2000’den fazla oyunda devasa indirimler olacak.%90’a varan Green Man Gaming Yaz İndirimleri yaz sonuna kadar devam edecek.

Green Man Gaming Yaz İndirimi

Green Man Gaming Yaz İndirimi

Green Man Gaming Yaz İndirimleri iki buçuk hafta boyunca 2000’den fazla oyunu satışa sunuyor.En derin indirimler şu kategorilerde olacak: gişe rekorları kıranlar, popüler oyunlar, 2 $ altındaki oyunlar, paketler ve yayıncılar.

Green Man Gaming İngiliz merkezli bir çevrimiçi video oyunu perakendecisi olmasına rağmen , gelirinin% 90’ı İngiltere dışında üretilen 195’dan fazla ülkeye yaptığı satıştan elde ediyor. Çoklu platform kataloğunda 660’tan fazla yayıncının 6.600’den fazla oyunu bulunuyor. Şirket kısa bir süre önce, müşteri tabanını genişletmek ve uluslararası büyümeyi artırmak için Londra Menkul Kıymetler Borsası’nın bir parçası olan AIM’e girmeye niyetli olduğunu açıkladı.

Green Man Gaming Yaz İndirimi için her kategori, satış sırasında her 48 saatte bir en düşük fiyatlarla yeni oyunlarla güncellenecek öne çıkan fırsatları kapsayacak. Buna ek olarak, farklı bayilikler ve yayıncılar her iki günde bir sergilenecek ve bir dizi ilgili oyunda indirimler sunacak.

Aşağıda, Green Man Gaming Yaz İndirimi’nde şuan için sunulan fırsatları bulabilirsiniz. 

  • Just Cause 4: Complete Edition %72’lik indirimle birlikte 133 ₺’den satışta.
  • Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition %67’lik indirimle birlikte 135 ₺’den satışta.
  • Red Dead Redemption 2 %24’lük indirimle birlikte 227 T’den satışta.

Green Man Gaming mevcut yaz indirimleri listesine ulaşmak için BURAYA tıklayın.Steam Yaz İndirimleri konumuza da göz atmayı unutmayın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın