LoL TBF 2020 5 Eylül'de Başlıyor!Tüm Detaylar - TRESPOR

LoL TBF 2020 5 Eylül’de Başlıyor!Tüm Detaylar

 LoL TBF 2020 5 Eylül’de Başlıyor!Tüm Detaylar
Okunuyor LoL TBF 2020 5 Eylül’de Başlıyor!Tüm Detaylar

Beklenilen LoL TBF 2020 5 Eylül Cumartesi günü başlıyor.Vodafone FreeZone tarafından düzenlenen Şampiyonluk Ligi Türkiye Büyük Finali 2020 yılı için online olarak gerçekleştirilecek.

TBF 2020 Şampiyonu Papara SuperMassive!

İlgili İçerik
TBF 2020 şampiyonu 5 Ronin takımını 3-2’lik skorla yenerek Papara SuperMassive takımı oldu.Espor camiasının en büyük karşılaşmalarından biri olan TBF 2020 5 Eylül’de online olarak gerçekleşti.Kıyasıya mücadele eden 2...

LoL TBF 2020

TBF 2020,pandemi sebebiyle yüksek kapasiteli espor arenasında maalesef gerçekleştirilemiyor. Riot ekibi,binlerce espor taraftarını bir arada toplayacak olan Türkiye Büyük Finali karşılaşmasını Covid-19 sebebiyle seyircisiz olarak gerçekleştireceklerini duyurdu.

VFŞL Yaz Mevsimi lig aşaması ve mevsim finalleri çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.Yaz mevsimi başlangıcında TBF’nin akıbeti hakkında yöneltilen soruya,

“Bunu ilerleyen günlerde göreceğiz.Şuan için pandemi devam ediyor ve net bir şey söylememiz mümkün değil.Eylül ayına kadar tüm dünyayı etkisine alan Covid-19 virüsü etkisini kaybederse büyük bir arena da gerçekleştirmeyi planlıyoruz.Ancak durum tam aksi olursa maalesef League of Legends Türkiye Büyük Finali karşılaşmasını taraftarları ve esporcuları riske atmamak adına online gerçekleştireceğiz.”

açıklaması yapılmıştı.Durum böyle olunca 5 Eylül Cumartesi günü başlayacak olan LoL TBF 2020 Riot Games Espor Sahnesi’nde seyircisiz olarak gerçekleştirilecek.Sahnede oyuncular ve sunucular harici başka hiç kimse olmayacak.

Riot’un bu açıklaması taraftarlar arasında büyük bir üzüntü yaşatsa da,online olarak yapılacak etkinliğin TBF’ye yakışır bir görsel şölen içinde gerçekleştirileceği müjdesi de verildi.

League of Legends Türkiye Büyük Finali 2020 karşılaşması canlı olarak Lol Espor Youtube kanalı üzerinden izlenebilecek.Etkinlikte izleyicilere birçok sürprizi de yapacağını söyleyen Riot,turnuva günü tüm taraftarlarını karşılaşmaları izlemeye davet ediyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın