CS GO Kitlenme Sorunu Çözümü

CS GO Kitlenme Sorunu Çözümü 1

CS GO Kitlenme sorunu oyun içerisinde maç attıktan sonra veya hemen girmenizde veren hata türüdür. Yapılan hata karşısında birçok internette paylaşım sağlansa da bu problem çözülmemektedir. Konumuzda yapılan işlem sonrasında sorunsuz bir oyun işleyişi olacaktır. Bu işlemi oyuna girdiğinizde yapmanız gerekmektedir. Bu sorununun çözümü tam net olarak belli olmamaktadır.

CS GO Kitlenme Sorunu

İlk öncelikle Görev Yöneticisini Açın. Görev yöneticisini açmak CTRL ALT DELETE tuşlarına aynı anda basın. Sağ altta yer alacak Görev Yöneticisinin simgesi gelecektir. Bu simgeyi sağ tıklayarak Her Zaman Üstte seçeneğine tıklayın. Bu seçenekle beraber görev yöneticisinde oyun içerisinde kitlenme olsa dahi açabileceksiniz.

CS GO Kitlenme Sorunu Çözümü 3

İkinci işlem olarak oyunu girdiğinizde tekrardan ALT TAB yada Görev yöneticisini açarak CSGO uygulamasını görevi sonlandır tıklayın. Uygulama kapanınca tekrardan oyuna giriş yapın. Oyununuz sorunsuz bir deneyim sağlayacaktır. Bu olayı her girdiğinizde yapmanız gerekmektedir. Her zaman üstte sayesinde oyun içerisinde kitlense dahi görev yöneticisini açabileceksiniz. Yeniden başlatma zorluluğu olmayacaktır. Bu şekilde çözüm yolu sağlanmıştır.

CS GO Kitlenme Sorunu Çözümü 2

Konumuzda CSGO oyununa ait oyun hatası çözüm yolu  resimli olarak anlatım sağlanmıştır. Bu tür oyun hataları sitemizde paylaşımı yapılmaktadır. Ayrıca oyun Türkçe yamaları, oyun testleri, oyun rehberleri gibi paylaşımlarda yer almaktadır. Herhangi oyuna ait sorununuz var ise yorumlar kısmından belirterek çözüm yolu araştırılmaya başlanacaktır. Kısa süre içerisinde oyun arşivi içeriklerimize ekleme yapacağız. Trespor iyi oyunlar diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu