Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition Kısa Süreliğine ÜCRETSİZ! - TRESPOR

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition Kısa Süreliğine ÜCRETSİZ!

 Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition Kısa Süreliğine ÜCRETSİZ!
Okunuyor Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition Kısa Süreliğine ÜCRETSİZ!

2013 yılında piyasaya çıkan Injustice: Gods Among Us Ultimate Editon 26 Haziran tarihine kadar ücretsiz oldu.Oyunun Ultimate Edition sürümü; Playstation,xBox ve PC için ücretsiz.Üstelik 26 Haziran tarihine kadar oyunu mağazasına ekleyenler süresiz bir şekilde oynayabilecek.

Ücretsiz Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition

Son günlerde Epic Games ve Steam arasında ücretsiz oyun yarışı başladı.Dünyanın en büyük oyun platformu olan Steam, Injustice: Gods Among Us’ın Ultimate Editon oyununu 26 Haziran’a kadar ücretsiz yaparak oyun dünyasında büyük ses getirdi.

Oyunu konsol sahipleri de ücretsiz oynayabilecekler.Bunun için konsolda oyun mağazasına girerek kütüphaneye eklemesi gerekiyor.Ayrıca Ultimate Edition serisinde 6 yeni karakter ve 60 adet yeni kostümde yer alıyor.

Gods Among Us, aksiyon ve dövüş oyunu sevenler için muhteşem bir oyun diyebiliriz.Oyun grafikleri günümüz oyunlarıyla yarışamayacak olsa da, tatmin edici grafiklere sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Injustice: Gods Among Us  Sistem Gereksinimleri

Önerilen

  • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7 / 8 / Vista
  • İşlemci: Intel Core i5-750 2,67 GHz ya da AMD Phenom II X4 965 3,4 GHz veya üstü
  • RAM: 4 GB
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 ya da AMD Radeon HD 6950
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 22 GB

Düşük sistem gereksinimi ile oynanabilmesi,orta düzey performans bir bilgisayara sahip olanlar için kaçırılmayacak bir fırsat.Ayrıca Epic Games Gelecek Haftanın Ücretsiz Oyunları konumuza da göz atmayı unutmayın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın