Point Blank Kasma Sorunu Çözümü

Point Blank Kasma Sorunu Çözümü

Point Blank Kasma Sorunu oyun içerisinde olumsuz yönde oyun deneyimi vermektedir. Gerekli ayarların yapılmasıyla birlikte bu tür problemden kurtulabilirsiniz. Bu tür işlemler için güncel driverların olduğunu dikkat etmek gerekir. Bu sayede oyun deneyiminde daha iyi sonuçlar verilecektir. Konumuzda kolay işlemler doğrultusunda oyun sorunu resimli anlatım olarak sunulmuştur.

Point Blank Kasma Sorunu

İlk öncelikle oyuna giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra Ayarlar kısmına girin. Ayarlar kısmında yer alan bölümde grafik bölümüne tıklayın. Burada kendi ayarlarınızı yapacağınız yerler bulunmaktadır. Oyuna giriş yaptığınız otomatik ayarlar yapılmıştır. Ancak kasmaları engelleme istiyorsanız ilk olarak çözünürlük yerini ellemeniz gerekmektedir. Çözünürlüğü düşürerek oyundaki kasma sorunu giderme işlemi yapabilirsiniz. Ekran yenileme oranı monitörünüzün özelliğine bağlı durumdur. Genellikle ekran özellikleri 60 hz olarak çıkmaktadır. Aşağıda yer alan detaylarda fazla ayarla uğraşmak istemiyorsanız burada Orta bölümünü seçerek otomatik ayar yapacaktır. Eğer detaylı olarak uğraşmak istiyorsanız kendi ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Point Blank Kasma Sorunu Çözümü

Daha sonraki işlem olarak da Point Blank Gelişmiş ayarlar kısmına gelerek kendi ayarlarınızı yapabilirsiniz. Ekran kartında kasma sorunları yaşanıyorsa tamamen butür ayarları Orta durumuna çekmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sayede grafik ayarların düşürülmesiyle oyunda kasma sorunlarınız gidecektir.

Point Blank Kasma Sorunu Çözümü

Konumuzda Point Blank oyununa ait sorununu detaylı olarak çözümünü anlattık. Sitemizde bu tür oyun sorunları çözümüne ulaşabilirsiniz. Eğer farklı sorunlarla karşılıyorsanız sitemize yorum kısmına belirterek en kısa süre içerisinde paylaşım yapacağız. Trespor iyi oyunlar diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu