God of War Ragnarok Teorik Olarak Yayınlandı

 God of War Ragnarok Teorik Olarak Yayınlandı
Okunuyor God of War Ragnarok Teorik Olarak Yayınlandı

God of War Ragnarok Teorik Olarak Yayınlandı.PlayStation 5 gösterimi sırasında, Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Santa Monica Studio, hit 2018 oyunu God of War’un merakla beklenen devam filmini resmen yayınladı.

God of War Ragnarok

God of War ilk olarak 2018’de piyasaya sürüldüğünde, oyuncular oyunun hikayesi, oynanışı ve grafikleri karşısında şaşkına döndü. Oyunun sonu, Kratos’un oğlunun (spoiler uyarısı) İskandinav tanrısı Loki’nin bir versiyonu olarak ortaya çıkmasıyla hikayeye daha fazla alay etti.

Ancak ne yazık ki, oyunun devamı hakkında başka hiçbir şey açıklanmadı. Taraftarlar yıllarca sessizce oturmak zorunda kaldılar, oyun hakkında herhangi bir şekilde bilgi alamadılar. Şimdi, bekleme nihayet bitti.

God of War Ragnarok teaser’ında gösterilen tek resimden biri oyunun logosunun mavi versiyonuydu.

Sony’nin PS5 gösterisinin sonunda, God of War’un devamı resmi olarak duyuruldu ve “Ragnarok geliyor” sloganı atıldı. Oyun 2021’de PlayStation 5′te piyasaya sürülecek.

Şu anda oyunla ilgili hiçbir ayrıntı bilinmiyor. Büyük olasılıkla, yukarıda bahsedilen “Loki” olay örgüsü dahil, ilk oyunda görülen tüm kayıp hikayeleri takip edecek.

Ragnarok’un ne anlama geldiği açısından, kelime doğası gereği Nordic’dir ve daha iyi bir kelime olmadığı için esasen dünyanın sonunu veya kıyameti tanımlar. Merriam-Webster sözlüğüne göre Ragnarok, Aesir ve Loki arasındaki bir savaştan sonra “dünyanın son yıkımı” dır.

Bu bize oyunun ne hakkında olacağına dair büyük bir ipucu verebilir. Oyun gerçekten gelecek yıl geliyorsa, önümüzdeki birkaç ay içinde bunun hakkında daha fazla şey öğreneceğimizi umuyoruz. Sadece bir teaser ile hayranlar kesinlikle daha fazlasına susayacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın