Call of Duty Black Ops Cold War Ücretsiz Silah Paketi Nasıl Alınır?

Call of Duty Black Ops Cold War Ücretsiz Silah Paketi Nasıl Alınır?

Call of Duty Black Ops Cold War ücretsiz silah paketi nasıl alınır? Call of Duty Black Ops Cold War Nuketown Silah Paketi’ni tüm oyuncular için ücretsiz olarak kullanıma sundu. Ücretsiz olan silah paketine sahip olmak ve yeni gelen Nuketown ’84 haritasına şimdiden hazır olmak için yapmanız gereken tek şey; 3 Aralık’tan önce oyuna giriş yapmak.

Call of Duty Black Ops Cold War Ücretsiz Silah Paketi

Activision’ın soğuk savaş dönemi temasını taşıyan yeni oyun Call of Duty: Black Ops Cold War, tüm oyuncular için Call of Duty serisinin en ikonik haritalarından biri olan ve Nuketown temasını taşıyan yeni bir DLC paketi ile bizlerle buluşuyor. Nuketown silah paketine sahip olmanız içinse 3 Aralık’tan önce oyuna giriş yapmanız gerekiyor.

Nuketown silah paketi içerisinde oyuncular için Nuketown temasının yer aldığı bir silah taslağı, silah takısı, amblem ve bir arama kartı da dahil olmak üzere toplamda 10 farklı oyun içi ürün bulunuyor. Nuketown silah paketi, oyuna 24 Kasım’da katılan Nuketown ’84 haritası için zemin hazırlarken, haritayla birlikte silah paketi de ücretsiz olarak sunuluyor.

Call of Duty Black Ops Cold War Nuketown Silah Paketi Ürünleri

Last Stop Epik Pompalı Tüfek Taslağı

Bahsi geçen silah taslağı, 21.6” Paratrooper namlu, 6 RND şarjör, Milstop Reflex optik ve bir Commando Assembly dipçik ile beraber bizlere sunulacak.

Altı Farklı Silah Takısı

Chad, Thad, Vlad, Karen, Sharon ve Bobbi McDaren isimlerini alan silah takıları sayesinde sevdiğiniz silahları çok daha özel bir hale getirebiliyorsunuz.

Test Subjects Çıkartmaları

Gunsmith’teki çoğu silaha yapıştırılabilen Test Subjects çıkartması sayesinde düşmanlarınıza korku salabilir, nükleer bir savaşa hazır olmaları için uyarılar verebilirsiniz.

Nuketown Legend Amblemi ve Omnibus Arama Kartı

Nuketown Legend amblemi ve Omnibus arama kartı ile oyuncu profilinizi klasik öğeler ile süsleyebiliyor, bu sayede özelleştirilmiş bir profile kavuşabiliyorsunuz.

Call of Duty Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri için devam ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu